Užitečný trik od babiček jak se zbavit syndromu neklidných nohou a problémů se spánkem. Stačí vám mýdlo pod polštářem

4.1
(46)

Dalibor , 24. 09. 2022

Poruchy spánku, křeče, tíže a brnění v nohou jsou jen základním seznamem problémů spojených se syndromem záhadných neklidných nohou. Tyto problémy jsou velmi nepříjemné a dosud nebylo stanoveno, proč k nim dochází nebo jak s nimi zacházet. Lidová medicína se však s tímto problémem dokázala vypořádat, ale ne přesně tak, jak byste čekali. Tento léčivý přípravek není zvláštní bylina nebo změna ve stravě, ale běžné mýdlo, které je umístěno pod prostěradlo. Je to divné? Ano to je. Ale mnoho lidí přísahá, že to opravdu funguje.

Syndrom neklidných nohou je záhadný a způsobuje problémy se spánkem

Některé nedávné výzkumy americké populace odhalily, že téměř každý desátý Američan v současné době trpí souborem problémů známých jako syndrom neklidných nohou. Tato porucha je doprovázena příznaky, jako je nepohodlí v nohách a jiných částech těla, které vede k bolesti, tíze a nutkání k pohybu. Přidává se také svědění, brnění nebo brnění, stejně jako otoky, zvýšená produkce viditelných žil na nohou a křečové žíly.

Protože potíže obvykle přicházejí v okamžicích odpočinku, pacienti obvykle trpí nejvíce těsně před spaním, což jim brání ve snaze usnout. K doprovodným příznakům se proto přidávají všechny důsledky nedostatečného spánku, jako je podrážděnost a únava.

Ale co s tím má mýdlo společného?

Lidé, kteří s tímto syndromem bojovali mnoho let, se shodují na zvláštním jevu. Pokud vloží kousek pod mýdlo kus mýdla, zdá se, že křeče a veškeré nepohodlí magicky zmizí. Tato podivná a bizarní metoda založená na zkušenostech tisíců lidí přináší skutečné a hmatatelné výsledky.

Některé teorie, které se pokoušejí vysvětlit tento jev, hovoří o obsahu hořčíku v mýdle, který stoupá do kůže pražce přes plachtu a pomáhá tak zmírnit problémy. Koneckonců, doplňky hořčíku se obvykle doporučují pro klidný spánek.

Jak tedy tuto metodu použít? Jen si vezměte mýdlo, vložte jej pod prostěradla a vyčkejte na první výsledky.