Nový druh halucinogenu objevili mladí teenageři. Stačí převařit intimní vložku a odvar následně vypít

4.6
(58)

Tomáš , 07. 07. 2019

Mladíci z Indonésie používají ženské intimní vložky jako zcela nový halucinogen. Intimní vložky nechají převařit ve vodě a následně pijí jejich odvar. Experti v okolí oficiálně potvrdili takové případy.

Intimní vložky

Mladiství Indonésané využívají jak nových, tak již využitých vložek, aby se mohli legitimně dostat do stavu blaženosti.
Jak naznačila Národní protidrogová agentura v Indonésii, syntetické směsi v linerech způsobují, že se jednotlivci cítí jako když létají a fantazírují v důsledku účinku těchto látek.
O těchto nepříjemných a nepochopitelných demonstracích pozdních týdnů bylo napsáno několik článků od autorů jako je například Jakarta Post, Jawa Pos a Pos Belitung.

Nové narkotika

Na ostrově Java, kde se nachází hlavní město Jakartská policie zachytila ​​několik opilých mladých lidí, kteří se přiznali k tomu, že zlepšili svůj stav bizarní metodou s intimními vložkami.

„Vyndali z vyhozených odpadků sterilní vložky a převařili je v horké vodě.”

14-letý kluk z ostrova Belitung na východě Sumatry, který přiznal, že byl "rozbitý" z odvarů použitých doplňků, řekl místním o této metodě výroby halucinogennů.

Intimní vložka musí být vyndána ze obalu a vařena po dobu asi 60 minut, v tomto okamžiku se voda nechá následně vychladnout. Nakonec stačí vložku vyndat a odvar vypít.

Chlapec tvrdil, že touto metodou vznikne velmi hořký nápoj, který se svými přáteli pije ráno, odpoledne a i večer.

Závěr

Tisk navíc říká, že vložky jsou také používány k tomu, aby byly vyrobeny legální narkotika.

Ministerstvo zdravotnictví provedlo vyšetření, aby zjistilo, jaký druh látky vstupuje do vody během vaření a způsobuje takový opiátový dopad.

 

Co lidé vymyslí příště?