Jak dopadli paterčata narozená v roce 1934, horší věc se stát nemohla!

0
(0)

Dalibor , 04. 06. 2024

Protože narození dítěte je v naší době senzační, představte si, co se muselo stát, když se na světě objevily stejné sestry Dionne v roce 1934.

Pro peníze jsou lidé schopni udělat cokoliv

Příběh těchto dívek dokazuje, že každý je schopen ublížit ostatním, když vidí šanci získat rychlý zisk. Nyní, stejně jako staré dámy, dostaly sestry alespoň finanční náhradu.

28. května 1934 se narodily dcery Elizir a Olivia Dionne, chudý manželský pár kanadských farmářů z Ontaria. Chlapci Yvonne, Annette, Cecile, Emilie a Marie se narodili zcela zdraví.

Doktor Allan Roy Dafoe si myslel, že se dvojčata narodí, ale když viděl, o čem je to velké narození, rozhodl se ho použít pro své vlastní účely ...

Hrůzný čin lékaře

Lékař Allan Roy Defoe se rozhodl využít skutečnosti, že rodina byla velmi chudá. Všiml si také, že rodiče nezacházeli se svými mladými dcerami celkem dobře ...

Po vystavení na světové výstavě v Chicagu jako druh senzace vedl dívčí lékař vládu v Ontariu, aby v roce 1935 připravila rodiče o péči o děti. A dokonce ... právo je navštívit. O dívky se postaral jejich lékař a nebylo to pro ně dobré…

Lékař a jeho sestry nejen provedli vědecké experimenty na svých sester, ale také s nimi zacházeli jako s jakýmsi marketingovým produktem. Yvonne, Marie a ostatní dívky byly zamčené v místnosti, která sloužila jako forma zábavy pro diváky - lidé platili za to, aby viděli slavného pětičlenného člena. Odhaduje se, že je denně sledovalo téměř 6 000 lidí! Jejich pokoj byl jako policejní vyšetřovací místnost se zrcadlem ...

Dívky se staly atrakcí pro turisty

Dívky byly nuceny účastnit se mnoha reklam, jejich tváře zdobily četné kalendáře a samy se staly největší turistickou atrakcí v Ontariu. Jejich lékař a vláda na nich vydělali spoustu peněz ...

Případ devítiletých zdravotních sester převzal právník. Bojoval za to, aby se děti vrátily do svého rodinného domu, ale to bylo to nejhorší, co se jim mohlo stát.

Rodiče křičeli na Marii a její sestry a nevyhýbali se verbální ani fyzické agresi. Ukázalo se, že je otec sexuálně zneužíval. Ve věku 19 let dívky úplně přerušily kontakt se svými rodiči, ale to, čím si prošly, mělo celý svůj život, bohužel negativně.

Jak se jim dařilo v dospělosti?

Kvůli traumatizujícím zážitkům a nedostatku normálního dětství trpěla každá ze sester různými druhy poruch a obav: schizofrenie, alkoholismus, deprese jsou jen příklady. Pouze 20letá Emilia zemřela při záchvatu, Marie zemřela o rok později.

Ostatní tři sestry si nemohly vydělávat na vlastní život - rozbitá manželství, deprese a poruchy je budou pravděpodobně doprovázet po zbytek života. V roce 1997 Yvette, Annette a Cecile žalovali vládu v Ontariu. Chtěli náhradu škody, kterou utrpěli.

Závěr

Sestry zvítězily u soudu! Dostali 4 miliony dolarů, ale Yvette to nezískala. Pouze dvě z pěti sester jsou naživu.

Je těžké uvěřit, že za účelem zisku mohou lidé někomu zničit život a odnést jeho dětství dětem, že jejich vlastní otec používá jejich dcery.

Strašné je, že vláda nechránila dívky.