Byla jsem už unavená z nekonečných a neefektivních diet, ale nikdy jsem si nemyslela, že právě tento nápoj mě zbaví 10 kg již za 21 dní!

0
(0)

Dalibor , 06. 03. 2020

Musíme věnovat velkou pozornost své váze. Pokud vidíme, že jsme získali váhu navíc, hned hledáme způsoby, jak zhubnout.


Pokud chcete zhubnout, existuje nespočet postupů a to jak medicínské, tak i fyzické. Není to však vždy tak účinné, jak bychom chtěli. Navíc zpravidla tyto metody na snížení hmotnosti zabírají hodně času a energie.

Proto, pokud chcete zhubnout v krátkém čase a s malým nebo žádným úsilím, tento recept je náprava pro vás.

Složení:

  • strouhaný zázvor 1 polévková lžíce
  • okurka 1
  • citron 1
  • čerstvá máta 15 listů
  • minerální voda 1 litr

Jak vařit a používat:


Nejprve musíte uvařit vodu v hrnci. Když dosáhne bodu varu, přidejte listy máty a vypněte.

 

Nyní zakryjte pánev s víkem a nechte 5 minut stát. Směs uložte do čisté nádoby. Pak musíte oloupit citron a vytisknout z něj šťávu, ale ponechte i kůru. Umyjte okurku, nakrájejte na plátky a přidejte ji k citronové šťávě. Vše spolu smíchejte i s citrónovou kůrou a nechte směs ve skleněné nádobě v chladničce. Protože látka může být pro některé lidi velmi silná, začněte s 1 šálkem denně. Pak postupně zvyšujte dávku na 3 sklenice denně.

 


Přečetl sis článek až do konce? Zaujal tě? Potom můžeš práci redaktora odměnit tím, že dáš článku na Facebooku lajka nebo ho budeš sdílet děkujeme.

Upozornění: Tento článek má pouze informační charakter a jedná se o překlad ze zahraničních webů. Nenahrazuje lékařskou léčbu, vyšetření lékařem ani konzultaci jiným odborným zdravotnickým pracovníkem. Příspěvky mohou obsahovat informace, které se neshodují s názory redakce. Všechny potřebné kroky nejprve konzultujte se svým lékařem / lékárníkem.

👍 Tento návod je užitečný