8 důvodů, proč byste měli spát nazí. Předposlední důvod vás překvapí úplně nejvíc

0
(0)

Dalibor , 26. 01. 2020

Je na čase, abychom se pohnuli vpřed a udělali změnu. Začněme spát v rouše Adamově.

Proč je ta nahota lepší? V širokém spektru nedávných hitů je asi tento nejlepší. Nahota má výhody ve spojení s životním stylem. Nyní všichni samozřejmě víme, že je to vhodné zařadit do našich spánkových návyků. Zatímco někdo spí nahý přirozeně, druhá skupina lidí je oblečená a ztrácí celou řadu zdravotních výhod.

Důvod 1: Bude se vám lépe spát

Věděli jste, že vaše teplota musí klesnout o půl stupně, aby vaše tělo upadlo do hlubokého spánku? Pokud jste při spaní oblečení, je to pro vaše tělo mnohem těžší uregulovať teplotu io půl stupně nižší, takže místo toho, aby si tělo více odpočinulo, musí více bojovat se zahříváním. Proto spěte nazí.

Důvod 2: Je to lepší pro vaše přirození

Určitě jste slyšeli, že pevný materiál, ale i taková blůza poskytuje úrodnou půdu pro bakterie a dokonce v krajních mezích může způsobovat i kvasinkovou infekci.

Důvod 3: Bude se to líbit vaší polovičce

Buďme k sobě upřímní, kdo by nechtěl vidět svého partnera nahého. Každý partner je šťastnější pokud vedle sebe usíná v nahotě.

Důvod 4: Dokážete vstávat dříve a cítíte se více svěží

Budete samé překvapení, když ráno vyskočíte z postele bez pyžama a budete se cítit lépe! Budete se cítit svěžejší, nebudete tolik zpocení a těch výhod v tomto je mnohem více.

Důvod 5: Zmenšíte si velikost šatů

Váhový úbytek je opravdu těžké dosáhnout. Vy to dokážete dosáhnout i tím, že budete spát nazí. Jak je to možné? No tehdy spálíte mnohem více kalorií. Váš metabolismus se nakopne a vy budete moci lépe bojovat s nadbytečnými kilogramy.

Důvod 6: Je to mnohem pohodlnější

Stalo se vám někdy, že jste se vzbudili na nějaké nepříjemné svědění nebo vám bylo těsno? Je opravdu těžké spát pohodlně v pyžamu a ještě k tomu s polštářem a peřinou. Takto se vám bude spát mnohem lépe.

Důvod 7: Budete zářit

Je těžké vysvětlit, proč mají lidé tendenci vypadat mnohem lépe, když spí nazí.

Je to pravděpodobně o tom, že klidný spánek jim usnadňuje zbavit se odumřelé kůže.

Důvod 8: Je to mnohem lepší odstraňovač stresu