Znáte význam linek, které máte na svých zápěstích?

0
(0)

Dalibor , 27. 09. 2020

Jistě už jste si všimli, že máte na zápěstí čáry. Možná ale nevíte, že mají svůj význam a možná jste si jejich existence nikdy ani nevšimli. Esoterické studie se domnívají, že díky těmto liniím se můžete dozvědět hodně o vašem současném životě i budoucnosti. Pro vědce mohou tyto čáry ukazovat zdraví, prosperitu a mnoho dalších věcí.

Za normálních okolností má jedinec na zápěstí dvě až tři linie. První je velmi důležitá, protože pokud je jasná a hluboká, znamená to, že máte dobré zdraví. Pokud je to nejasné a obtížně viditelné, znamená to, že umíte být bezohlední. Pokud máte nějaké zdravotní potíže, může to naznačovat právě první linie na zápěstí. Jejich význam se také mění podle jistých kategorií, a to:

  • význam pro ženy,
  • ukazatele pro muže.

Ženský pohled na věc

Ženy by měly věnovat pozornost první křivce ruky, protože pokud je nakloněná nahoru, může to znamenat gynekologické problémy. Máte-li potíže s nepravidelnou menstruací nebo s otěhotněním, první linie vás na to upozorní.

Pánský význam

První linie ruky je také velmi důležitá, protože pokud je nakloněna směrem dovnitř dlaně, může to znamenat problémy s prostatou nebo močovými cestami. Teď se podíváme na význam druhé čáry. Je-li tato linie značně znatelná a je přímá, jde o výraz bohatství, prosperity a štěstí. Třetí a poslední linie v případě dobré viditelnosti znamená, že máte dobrý společenský vliv, jste uznávaní a lidé vás mají rádi.

Pokud vás toto téma zajímá, na internetu najdete nespočet videí, kde jasně uvidíte, kde se jednotlivé linie nacházejí a jak poznáte jejich význam. Obecně platí, že vidíte-li je znatelně, je to dobré znamení. Pokud ne, něco ve vašem životě schází, anebo scházet bude. Poměrně snadno tak uvidíte, co vás čeká a nemine. Může to působit jako věštění, ale ve skutečnosti jde o skvělou příležitost, jak se pomocí svého těla o sobě dozvědět víc.