Znáte důvod, proč byste měli pravidelně žvýkat sušený hřebíček?

0
(0)

Dalibor , 28. 10. 2020

Léčivé vlastnosti hřebíčku jsou v čínské medicíně široce využívány po dlouhá staletí. Toto voňavé koření je díky svému jedinečnému složení schopné léčit mnoho nemocí. Hřebíček obsahuje provitamin, beta-karoten, vitamíny B, C a E, omega-3 mastné kyseliny, éterické oleje a různé minerály. Jeho konzumace se proto rozhodně vyplatí každému, bez ohledu na věk a pohlaví. Nebojte se toho a zjistěte, jaká pozitiva vám přinese.

Složení tohoto koření je opravdu působivé, všechny jeho látky úžasně fungují! Díky doporučení rozumného naturopatického lékaře se vám podaří zbavit se chronické angíny. Odborníci důrazně doporučují každý den žvýkat sušený hřebíček. Věřte tomu, že se stane zázrak. Faryngitida, která vás tak dlouho trápila, bude konečně pryč! Až se dozvíte všechny jeho vlastnosti, hned si pro něj poběžíte do obchodu. K čemu ho můžete využít?

  • Čištění organismu od parazitů
  • Ošetření ústní dutiny
  • Pro zlepšení trávení
  • Pro prevenci rakoviny

Poznejte, kdy je ho vhodné užívat a kdy ne

Dokonce i sušený hřebíček byste před rozžvýkáním měli vždy zkontrolovat. Jeho účinnost poznáte poměrně jednoduše. Pokud hřebíček ve vodě plave vodorovně, bohužel již nemá léčivé vlastnosti. To je známka toho, že všechny éterické oleje se úplně odpařily a nevytěžíte z něj maximum. Toto koření skrývá mnoho tajemství. Ukázalo se, že speciální svařené víno, které trvá na sušených hřebíčcích, vás pomůže chránit před jakýmikoli srdečními problémy.

Aplikace

Velkou výhodou je, že hřebíček nemusíte nijak připravovat. Kromě kontroly ve vodě ho stačí jen jednoduše vložit do úst a žvýkat. Stačí, když před jídlem budete žvýkat asi 30 minut pár sušených hřebíčků. Ideální je přitom dělat to dvakrát denně. Jeden hřebíček je z 20% složen z éterického oleje, který obsahuje aromatické látky, jako je eugenol, karyofylen a ylangen. V hřebíčku je také obrovské množství tříslovin.