Mojí ženě je 70 let a její paměť je lepší než kdy dříve. Tajemství spočívá v tomto tajemství.

0
(0)

Dalibor , 05. 11. 2020

Tento recept je vhodný zejména pro lidi středního věku a seniory, kteří si chtějí uchovat kvalitní paměť. Věřte, že i 70 letý jedinec na tom může být stejně, jako 25 letý. Stačí, když budete pravidelně užívat tuto česnekovou tinkturu. A pomáhá nejen na paměť, ale na prožití dlouhého a kvalitního života bez vážných chorob. Kromě toho pomáhá i v boji pro ateroskleróze. Na výrobu přitom potřebujete jen dvě věci, a to:

  • 350 gramů najemno nasekaného česneku,
  • 0,5 litru 96% alkoholu.

Co můžete očekávat?

Po pravidelném užívání tohoto prostředku si mnoho lidí všimlo prudkého zvýšení produktivity, duševní aktivity a úbytku hmotnosti. Celkově se dostali fyzicky i psychicky do pohody. Ukázalo se, že u některých lidí se mohou dostavit úžasné účinky a zlepšení i po dlouhé době depresí a dokonce i lékaři potvrdili, že kompletní čištění cév může být způsobeno zvýšenou mozkovou aktivitou. Hlavní ingredience, česnek, je pro lidské zdraví prospěšná obecně. Zde je pouze v koncentrované podobě.

Jak na výrobu

Česnek musí být nakrájený, ne rozdrcený. Stačí ho smíchat s alkoholem a umístit na izolované místo, mimo dosah jakýchkoli světelných zdrojů. Louhujte po 10 dnů. Po uplynutí doby louhování vytlačte česnek přes síto a lahvičku s alkoholem nechte několik dní na tmavém místě. Ideálně byste tinkturu měli umístit do lahve z tmavého skla, aby nedošlo ke znehodnocení tekutiny.

Pro aplikaci terapeutické tinktury použijte následující metodu. První den musíte vypít 1 kapku ráno, 2 kapky na oběd a 3 večer. Druhý den začněte se 3 kapkami ráno, 4 kapkami na oběd a 5 kapkami na večeři. Třetí den bude podíl kapek 5, 6 a 7. Čtvrtý den dávku opět trochu zvyšte na 7, 8 a 9 kapek. Takto pokračujte dál. Jedenáctý den k tomu přidejte 50 ml mléka a pokaždé si k tomu dejte 25 kapek česnekové tinktury.

Kdy metodu nepoužívat

Stejně jako u jiných, ani tento prostředek rozhodně není pro všechny. Lék nemohou užívat jedinci, kteří mají problémy se žlučníkem, gastritidou nebo žaludečními vředy. Pokud ničím takovým netrpíte, lék byste měli užívat, dokud ho zcela nedokončíte. Opakovaná léčba se doporučuje po pěti letech. Není to rozhodně něco, co lze provádět příliš často. Na druhou stranu jde o velice účinný prostředek, jak podpořit svou paměť a obecné zdraví, a to především díky skvělým vlastnostem česneku.