„Noční zabiják tuku “ - pokud vypijete 1 týden před spaním, veškerý břišní tuk zmizí za okamžik! Na léto nejlepší řešení.

0
(0)

Dalibor , 18. 04. 2021

Pokud se chcete zbavit rychle a snadno několika kilogramů, musíte přeřadit na zdravý životní styl. Připravte si také jeden z následujících nápojů, které tuky zabíjejí a pijte ho každý večer před spaním. Budete je milovat, i když jsou zdravé. A navíc budou prospěšné pro vaše tělo.

Vyzkoušejte všechny čtyři recepty

Na ten první budete potřebovat kyselé jablko, hrnek vody, lžíci semene jitrocele a 0,5 lžičky skořice. Jablka si nakrájejte na malé kousky, přidejte vodu a rozmixujte. Nalijte směs do sklenice, přidejte jitrocel a skořici, promíchejte, nechte chvíli odstát a vypijte. Na druhý recept budete potřebovat:

  • 1 hrnek mléka
  • 2 lžičky medu
  • ¼ lžičky muškátového oříšku

Nejdříve zahřejte mléko, přidejte muškátový oříšek, nechte vychladnout a přidejte med. Tento nápoj zkuste vypít najednou, aby měl správný účinek.

Zkuste nápoj ze spiruliny a také aloe vera

Na třetí nápoj budete potřebovat 0,5 hrnku třešňové šťávy bez cukru, lžíci šťávy z aloe vera a lžíci vody pokojové teploty. Stačí smíchat třešně s aloe vera a přidat vodu. Míchejte, dokud se ingredience nerozpustí a nakonec vypijte.

Na poslední recept potřebujete 2 lžíce spiruliny a 1 hrnek kefíru. Obě suroviny stačí smíchat dohromady. Můžete přidat trochu medu nebo čerstvého koření. Všechny tyto zdravé nápoje vám pomohou zhubnout, ale jsou dobré také na detoxikaci celého těla. Konzumace zdravých nápojů a potravin také může pomoci proti mnoha zdravotním problémům.

Když k tomu přidáte cvičení, je to zaručený recept, jak shodit několik kilogramů. Dávejte si ale pozor na pochybné diety, které mohou tělu spíše ublížit, než aby mu pomohly. Takové diety slibují velký úbytek váhy během několika dní, což pro tělo nikdy není dobré. Navíc, pokud dietu přestanete držet, naberete kilogramy zpátky a ve většině případů také něco navíc. Může to být nekonečný boj, který nejde vyhrát.