Pavla (45): zhubněte 5 kg za pouhé 2 dny pomocí této přírodní metody. Tolik odpadu co mělo moje tělo je k neuvěření.

0
(0)

Dalibor , 15. 12. 2020

Zapomeňte na hubnoucí čaje či jiné komerční přípravky. Tajemství rychlého hubnutí se skrývá v petrželi. Tato rostlina ze zahrádky, jejíž listy se běžně využívají při vaření polévek a k dochucení dalších pokrmů, obsahuje účinné látky přispívající k úbytku přebytečných kilogramů.

Jednoduchá a přesto účinná metoda spočívá ve výraznějším navýšení množství petržele v pokrmech, jež v průběhu dne sníte. Na tuto bylinu a její vliv na zdraví se zaměřil i Dr. John Christopher –uznávaný lékař, který se zaměřuje na přírodní léčiva. Svým pacientům, kteří trpí nadváhou, doporučuje konzumaci petržele několikrát denně.

Nejen na hubnutí

Účinky petržele však u hubnutí ani zdaleka nekončí – jedná se o jeden z nejpřirozenějších léků, který uleví od onemocnění ledvin. Její nať obsahuje zdraví prospěšné silice, flavonoidy a kyselinu listovou. Tyto látky mají silný dezinfekční účinek, působí močopudně a přispívají ke správnému fungování trávicího systému.

Konzumace petrželové natě je vhodná také pro ty z nás, kteří se se zdravotními komplikacemi nepotýkají. Kromě přidávání do pokrmů pomáhá také petrželový čaj. Právě díky němu můžete zhubnout až 5 kilogramů za pouhé 2 dny. A nejen to – tento čaj významně přispívá k vyplavování škodlivých toxinů, bakterií a dalších problematických látek z organismu prostřednictvím moči.

Připravte si tento petrželový čaj

Jeho příprava je jednoduchá a účinky rychlé. Jak na něj?

Nejprve najemno nasekáme petrželovou nať – tak, aby jí v nasekané podobě bylo cca 5 čajových lžiček. Dáme ji do nádoby a zalijeme litrem vroucí vody. Nádobu poté zakryjeme a necháme 20 minut odstát. Tekutinu následně přecedíme.

Během dne vypijte 2-3 šálky čaje. Dbejte na to, aby nedošlo k překročení maximální denní dávky – 1 litru této tekutiny.