Žena posedlá Meghan dala desetitisíce za to, aby vypadala jako ona! Takto dopadla!

0
(0)

Dalibor , 17. 05. 2024

Už od seriálu kravaťáci, ve kterém hrála Meghan Markleová (38), je Xochytl Greerová (37) její velkou fanynkou. Nakonec se rozhodla podstoupit několik plastických operací, včetně operace nosu, aby se vzhledem přiblížila svému idolu.

Nyní se prý sama cítí jako princezna!

Trojnásobná maminka z Houstonu Xochytl Greerová za operace utratila 19 tisíc liber, dostala ale slevu od plastického chirurga, protože se rozhodla svou přeměnu zdokumentovat pro americkou televizní stanici ABC. Jinak by za operace utratila o 11 tisíc liber více! S výsledkem je naprosto spokojená a její vlastní dcera si ji prý s vévodkyní na obrázcích plete.

Xochytl překonala operaci dříve zlomeného nosu, nechala si vyplnit rty a podstoupila liposukci břicha a stehen.

Nakonec se nechala přemluvit i pro zpevnění pozadí, výplň pod očima, výplň čelisti a botox.

Z výsledku je absolutně nadšená

"Když se podívám do zrcadla, jsem konečně šťastná. Vidím sebe, ale lepší verzi sebe," prozradila Xochytl po zotavení z operací.

Přeměna trvala dlouho

Se změnou začala přibližně před dvěma lety, poté co se jí narodila dcera Isla.

Neměla žádné sebevědomí a cítila se, že i přes jakékoliv množství make-upu a pěkných šatů nikdy nebude vypadat "prezentovateľne".

V tu dobu se rozhodla, že se svým vzhledem pokusí co nejvíce přiblížit vévodkyni ze Sussexu.

"Vždycky se mi Meghan líbila. Přijde mi jako velmi elegantní člověk, dá se s ní dobře ztotožnit a ke všemu je nádherná," vysvětluje důvod, proč se rozhodla právě pro Meghan.

Nyní se několik týdnů po poslední operaci svěřila, že když její dcera Isla někde vidí obrázek manželky prince Harryho (34), křičí, maminka, maminka.

Jak žena vypadá nyní

"Konečně se cítím, že se zase můžu ukázat světu. Není ani potřeba tolik make-upu, stačí hezké šaty a cítím se krásně. Vím, že nevypadám úplně stejně jako Meghan, ale vidím hodně podobných rysů, jako je například můj nos," dodává Xochytl.

Se svou prací je spokojen i její plastický chirurg Dr. Rose

"Meghan Markleová je bezpochyby jedním z nejznámějších členů královské rodiny. Objevuje se neustále v médiích a je nádherná, takže lidé touží mít stejný nos jako ona.

Xochytl říká, že se cítí skvěle a má hodně sebevědomí, to je kouzlo plastické chirurgie. Již dříve vypadala jako Meghan, ale nyní ještě mnohem více, "prozradil v dokumentu pro stanici ABC.

Na následující straně najdete v galerii její aktuální podobu.