Žena podstoupila přeměnu svého pohlaví na muže. Podívejte se, jak vypadala předtím!

0
(0)

Dalibor , 22. 05. 2024

Nikdy nevíte, jací lidé vás obklopují a ani by vám jen nenapadlo, že z jednoho muže byla někdy krásná mladá žena.

Z muže na ženu

Pro mozek je to nepochopitelné: takové hory svalů v těsných tričkách a sportovních šortkách nedávno pobíhali v minisukních.

Při pohledu na muže jménem Jamie Wilson si budete myslet, že je to další milý, svalnatý krasavec s modrýma očima.

Ve skutečnosti je to trochu jinak. Je jedním z 1,4 milionu transsexuálů žijících v USA.

Cesta jeho přeměnou

V roce 2015 učinil odvážné rozhodnutí a začal se svou transformací z dívky až po muže. Zpočátku to jeho příbuzní a přátelé považovali za bláznivé a nemyslitelné.

"Bál jsem se ukazovat své sklony k opačnému pohlaví. Žádný z mých příbuzných nevěděl o mé touze stát se mužem. " tvrdí Jamie.

V současnosti nemá problém s zveřejňováním svých fotek na Instagram. Má již více než 300 tisíc sledovatelů. 2 roky terapie testosteronem, složité chirurgické zákroky a cvičení udělali svou práci - Jamie vypadá jako skutečný muž.

Proměna

Jeho proměna je úžasná. Předtím ho přátelé považovali za příliš zženštilého a mnoho z nich se od něj odvrátilo.

Nyní se pohybuje mezi podobnými lidmi jako je i on. Nicméně ironie osudu občas zapříčiní, že ho noví přátelé považují za příliš mužného a odsuzují jeho touhu vypadat ještě více fit.

Co si o tom myslí samotný Jamie? "Vaše pravé já je zaobalené vnější ulitou. Jste tím člověkem, jakým se cítíte být. Pokud jste uvnitř bojovník, prostě nemůžete být ženou. "

Přišel o svou rodinu

Hraje úžasně na kytaru a v srpnu bude vystupovat na známém festivalu v Maďarsku Sziget spolu s kapelou The Chainsmokers, Pink či Wiz Khalifa.

Zpočátku si dělal chlapecké účely a nosil chlapecké oblečení. Později nastala skutečná transformace.

"Kvůli přeměně jsem přišel o svou rodinu a téměř všech přátel. Bylo to pro mě opravdu těžké období. "

Transsexuálové nemají jednoduchý život. Společnost ještě není zcela připravena přijmout takových lidí jako jsem i já, "říká Jamie.

Pomáhá hroutit bariéry, jeho vytrvalost a vůle každého ohromuje. Své sny a cíle si chce splnit bez ohledu na to, co to je.