--> --> Žena, která objevila revoluční přírodní lék na rakovinu. Vláda ji pak umlčela, kvůli tomu, že nebyl pro ně ziskový. - iRecept

Žena, která objevila revoluční přírodní lék na rakovinu. Vláda ji pak umlčela, kvůli tomu, že nebyl pro ně ziskový.

-->
-->
0
(0)

Dalibor , 26. 01. 2020
-->

Rakovina patří mezi civilizační onemocnění. Rakovina je lidový pojem, který se používá pro rozsáhlou skupinu nádorových onemocnění. V dnešní době známe více než 100 druhů rakoviny, které jsou obvykle pojmenovány podle orgánu nebo tkáně, kde se vyskytují. Toto slovo u mnoha z nás budí velkou hrůzu, protože pošty onkologických pacientů se každoročně zvyšují.

NEJNOVĚJŠÍ statistiky ukazují, že 1 Z 2 MUŽE A 1 Z 3 ŽEN BĚHEM SVÉHO ŽIVOTA onemocní rakovinou.

-->

Krutá pravda o zdravotnickém průmyslu a léčbě rakoviny

Dr. Johanna Budwigová byla vědkyně, která toto onemocnění do hloubky studovala a nakonec se jí podařilo něj objevit přírodní lék.

Bohužel léčba v klasických onkologických odděleních a nemocnicích tento přírodní lék neuznává, protože není ziskový. Nedokáží na něm vydělat ani lékaři, ani nemocnice či farmaceutické firmy.

Cílem zdravotnického průmyslu je vydělat. Každý den platíme zdravotní odvody do pojišťoven a sponzorujeme dotacemi výzkumníků, aby objevili lék na rakovinu. Ten je však stále (oficiálně) pouze nedosažitelným mýtem.

,, Rakovinový průmysl je dnes ohromným byznysem. Jeho roční obrat se odhaduje na více než 120 miliard amerických dolarů. Nenechte se proto oklamat, že neexistuje lék na rakovinu. Existuje. "

Přírodní objev v léčbě rakoviny podle Dr. Budwigovej

Dr. Johanna Budwigová, německá vědkyně, objevila lék na rakovinu již v roce 1951. Byla 6 krát nominována na Nobelovu cenu, držela dva doktoráty - jeden v medicíně a druhý ve farmaceutické chemii. Tato brilantní žena studovala také fyziku, psychologii a biochemii.

Jak jednou uvedla:

,, Mám odpověď na rakovinu, ale američtí lékaři neposlouchají. Přijdou sem, pozorují moje metody a jsou dojati. Pak chtějí udělat speciální dohodu, aby odešli domů a vydělali spoustu peněz. Já to však neudělám, byla bych pak očerňování v každé zemi. "

Budwigova zjistila, že žádné farmaceutické léky a chemoterapie skutečnou příčinu rakoviny neléčí. Objevila, že rakovinným buňkám chybí něco na molekulové úrovni, což brání jejich dozrání na normální buňky.

Zjistila také, že červené krvinky u pacientů s rakovinou nemají ve srovnání s červenými krvinkami zdravých lidí tukovou vrstvu. To ostatně vedlo k vyvinutí léku na rakovinu, který má více než 90% účinnost . Byla jím schopná vyléčit dokonce i pacientů v posledním 4. stadiu onemocnění poté, co chemoterapie a ozařování selhaly.

Léčebný protokol na rakovinu podle Dr. Budwigovej

Její léčebný protokol sestává ze změn ve stravě a výživě pacienta.

Strava nesmí obsahovat žádné umělé přísady a žádné živočišné produkty, kromě bílých jogurtů nebo tvarohu. Její lék totiž spočívá v smíchání těchto dvou látek:

1) lněný olej (lisovaný za studena)

2) tvaroh nebo jogurt 

Poznámka:  Lněný olej je nutné držet v lednici av tmavé láhvi. Tímto se chrání před světlem a kyslíkem, což by mohlo vést k jeho oxidaci a znehodnocení.

Uvedená kombinace poskytuje potřebnou výživu pro buňky na molekulární úrovni. Aby buňky dokázali zužitkovat mastné kyseliny z lněného oleje, ty musí být navázány na sirné bílkoviny nacházející se v mléce.

Pomocí tohoto přípravku se tělo dokáže z rakoviny vyléčit již během 3 měsíců.

Tato geniální žena napsala o své práci 6 knih. Její dílo by bylo ještě cennější, kdyby nestrávila mnoho času souzením se s výrobci margarínů. Kromě toho, publikování její díla bylo často bráněno prostřednictvím soudních nařízení. Přesto se jí podařilo darovat lidstvu nesmírně cenný odkaz, který má potenciál zachránit nespočet lidských životů!

Proč kombinace tvarohu a lněného oleje?

Hned po tom, jak se sirné bílkoviny spojí s nenasycenými mastnými kyselinami z lněného, ​​dochází k reakci, která umožňuje oleji rozpouštět se ve vodě, pronikat do buněk a tak jim dodat energii.

Lidské buňky potřebují energii podobně jako elektrická zařízení potřebují baterky, aby dokázali fungovat. Kombinace těchto dvou látek to zajistí.

Pacienti doktorky Budwigovej si takto zlepšily zásobování těla živinami a kyslíkem a vyléčili se z mnoha druhů rakoviny, jako například rakoviny prsu, mozku či trávicího traktu (tlustého střeva, žaludku a podobně).

Aby byli pacienti schopni získat všechny přínosy její léčby, vypracovala Dr. Budwigová seznam dalších doporučení, které je třeba dodržovat:

- dostatek slunečního záření na produkci vitamínu D a stimulaci hojení těla i duše

- pití jen čisté vody

- vyhýbání se masu, cukru a živočišným tukům

- konzumace jídla hned po uvaření, neodkládat zbytky a později

- vyhýbání se zpracovaným potravinám

- konzumace i čerstvě mletých lněných semínek (do 15 minut po umletí)

- jedení pouze čerstvého ovoce a zeleniny

- kombinace tvarohu (jogurtu) a lněného oleje v poměru 2: 1 a jejich míchání, dokud není vidět plovoucí olej

- do směsi nepřidávejte žádné jiné ingredience dokud není směs hotová

- vyhýbejte se lékem, pokud se to dá

V případě rakoviny doporučuje Dr. Budwigová konzumovat 8 polévkových lžic lněného oleje denně , rozložených rovnoměrně během dne pro průměrného člověka.

Dávku lze přizpůsobit o 20% až 30% směrem nahoru nebo dolů, v závislosti na vaší tělesné váhy.

Na prevenci rakoviny postačí 1 až 2 polévkové lžíce lněného oleje smíchaného s tvarohem nebo jogurtem denně.

-->