Skvělé obklady udělané ze zelných listů. Stačí vám jen zelí a potravinářská fólie. Tato metoda dělá zázraky.

0
(0)

Dalibor , 15. 10. 2020

Jedná se o dostupnou potravinu, kterou seženete v každém obchodě za přívětivou cenu. Zelí používali již lidé ve starověku, aby se zbavili bolestí kostí a kloubů a nemuseli přitom použít chemikálie. Dopřejte vašemu tělu v první řadě přírodní lék a uvidíte, jak se vám uleví.

Příčiny bolesti

Lékaři tvrdí, že nejčastěji způsobuje bolesti kloubů a kostí nemoc zvaná artritida. Ta může vést až k trvalému poškození kloubů a bolesti se tak mohou časem nepříjemně stupňovat. I když je tento problém u pacientů nejběžnější, objevují se také jiné potíže, které taktéž stojí za zmínku. Připravili jsme pro vás krátký seznam příčin, které mohou stát za nepříjemnou bolestí.

  • Onemocnění jako je lupus
  • Chondropatie
  • Krystaly kyseliny močové v kloubech
  • Virová infekce
  • Zranění a zlomeniny
  • Septická artritida
  • Neobvyklý stres nebo přetížení

Léčba

Teď, když jsou vám známé nejčastější problémy, které způsobují bolesti kloubů a kostí, můžete přistoupit k jejich léčbě.

Natrhejte ze zelí jeden nebo více listů. Rozprostřete je na tác a nechte dobře proschnout. Jakmile jsou listy suché, přiložte je opatrně na bolestivé místo a připevněte pomocí obvazu na postiženém místě.

Kdy léčbu provádět

Přes den by se mohl obvaz uvolnit nebo vám překážet při běžných úkonech. Raději se do léčby pusťte vždy večer, když se ukládáte ke spánku. Vaše tělo pak bude několik hodin v klidu a zelí bude mít možnost vyléčit vaše bolestivé místo.

Listy zelí můžete takto připevňovat i na více míst najednou. Opakujte tento postup každou noc a myslete na to, že léčba musí být dlouhodobá, jinak nebude tak účinná. Záleží na závažnosti vašeho zdravotního problému, ale ulevit se vám může již za několik dní a v případě větších obtíží za několik týdnů. Vyplatí se vytrvat a léčbu nevzdávat.