Položte za dveře sklenici s vodou, solí a octem a uvidíte, jaké změny u vás doma nastanou. Tento trik doporučuji všem.

0
(0)

Dalibor , 09. 07. 2020

Poslední dobou se stále více lidí zajímá o negativní energie, které, pokud se shromažďují například v místnostech, kde trávíme velké množství času, mohou být zdrojem mnoha zdravotních problémů a nepříjemných pocitů. Jednou z možností, jak náš domov zbavit negativní energie, je podle učení feng shui umístění pokojových rostlin, které mají schopnost tyto energie pohlcovat a samy produkují energii pozitivní. Další způsob, jak naplnit domov pozitivní energií, představuje umístění speciálního roztoku vyrobeného ze soli, bílého octa a vody.

Zázračná moc soli

Sůl hraje v lidských životech významnou roli, jde důležitá nejen pro potravinářský průmysl, ale také pro průmysl kosmetický a farmaceutický. Po celá tisíciletí je rovněž součástí mnoha léčebných a relaxačních procedur, uvolní ztuhlé svaly, zjemní pokožku, pomůže při chřipce či nachlazení a v neposlední řadě se používá i při detoxikaci organismu. Proč ji tedy nevyužít i pro očistu našeho prostředí? Při očistné proceduře se využívá zejména jejího kladného náboje, díky němuž je sůl během několika málo minut schopna přitáhnout a absorbovat veškerou negativní energii, která se nachází v jejím okolí.

Příprava speciální směsi na pohlcení negativní energie

Na přípravu tohoto zázračného roztoku nebudete potřebovat nic víc, než jen trochu soli, bílého octa a vody. Tyto ingredience v poměru nejlépe jedna ku jedné  smíchejte ve sklenici či skleněné misce. Tu poté umístěte do místnosti, kde trávíte nejvíce času, a nechte zde sklenici či misku po dobu jednoho dne a jedné noci. Poté sklenici se směsí z místnosti odstraňte a sklenici dobře umyjte. Pokud v místnosti stále pociťujete negativní energie, postup několikrát opakujte. V případě silného zamoření místnosti negativní energií se doporučuje dát do každého rohu pokoje skleněnou mísu s jedním kilogramem soli a nechat ji zde do druhého dne. V rozích se totiž negativní energie hromadí nejvíce. 

Tip na závěr

Pomocí soli si lze jednoduše připravit také solný zábal, kterým odstraníte negativní energii z vašeho těla. Jediné, co k zábalu budete potřebovat, je lavor, do kterého vysypete hrubozrnnou mořskou sůl. V ideálním případě by měla být obě chodidla solí zcela zasypána. Nejprve chodidla jen pomalu vložte do lavoru se solí a nechte je několik minut v klidu. Poté začnete solí chodidla jemně masírovat, později můžete v soli začít zvolna přešlapovat, otáčet se či poskakovat. Solný zábal si dopřejte po dobu patnácti až dvaceti minut.

👍 Tento návod je užitečný