Zbavte se pankreatitidy doma! Sesbírali jsme ty nejjednodušší a nejúčinnější recepty tradiční medicíny, které vám pomohou jej obnovit

0
(0)

Dalibor , 27. 01. 2020

Postupujte podle pankreas lidovými prostředky, například se všech nejznámějších koprem nebo jeho semeny. Jedna čajová lžička nakrájených surovin (kopr nebo jeho semena) nalít sklenici vařící vody, nechat stát na hodinu, přecedit. Rozdělit na čtyři jídla.

Přípravek z bylinek se používá ve formě infuze nebo alkoholové tinktury 1 polévková lžíce byliny se nalije 1 sklenici teplé vody, přiveďte k varu, vařte po dobu 3-4 minut, nechat 45 minut, filtrovat. Tinktura se užívá po 1 až 2 polévkových lžících 3 krát denně 15-20 minut před jídlem.

Při Artemisia předepisování pacientům, kteří trpí chronickým onemocněním slinivky a žlučových cest, snižují nebo zcela zmizí bolest, dyspepsie, zlepšené chuti k jídlu, a mají normální stolice.

Ovesné vločky.

Vezměte oves, namočte a položte je na teplé místo.

Na druhý den, zrna ovsa vyklíčiené opláchnout, vysušit a umlít v mlýnek, výslednou ovesnou mouku, zředit se studenou vodou, naplňte vriaceou vodou a vaří se po dobu 1-2 minut.

Potom odeberte želé z tepla a nechte na 20 minut. Pak přecedit a pít.

Ovesné vločky musí být vždy čerstvé, proto je třeba je připravit bezprostředně před konzumací.

Vezměte 2-3 střední brambory a 1-2 mrkve.

Důkladně omyjte. V bramborách stačí vystřihnout oči, samotná pokožka není nezbytná k řezání. Pak přejít přes odšťavňovač, mělo by to být 200 gramů šťávy. Šťáva je Pita půl hodiny před jídlem.

Průběh léčby je 7 dní, po - přestávce na týden. Je třeba udělat 3 způsoby léčby.

Při chronické pankreatitidě tradiční medicína také doporučuje pít čekanku (vaření jako káva), na polovinu s mlékem.

Pokud je pankreatitida doporučuje pravidelně konzumovat mořskou zelí bez ostrých koření.