Kuří oka a nateklé a popraskané klouby na prstech u nohou už budou minulostí. Zkuste tuto léčebnou kůru.

0
(0)

Dalibor , 01. 10. 2020

Kuří oka se tvoří v oblasti chodidel, nejčastěji na malíčku, ale i kloubech a palcích. Jde o zrohovatělou kůži, které se nejde zbavit. Své jméno dostalo po kuřím neboli slepičím oku, které tvarem připomíná. Také vás čas od času potrápí tento nepříjemný dermatologický problém? Pak je dnešní článek přímo pro vás. Najdete v něm totiž trik, který vás kuřích ok zbaví jednou pro vždy. Zapomeňte na nepohodlí a utrpení během dne. Kuří oka si na vás nepřijdou.

Co je to kuří oko

Noha v oblasti kuřího oka je velmi citlivá na dotek. To si nejčastěji uvědomujeme právě při chůzi v botách. Ti, kteří jsou v práci celý den na nohách, zažívají často nesnesitelná muka a nepříjemné pocity. Kuří oko je lidový název pro útvar na noze, který často mívá šedožlutou barvu. Největší útvary mohou přesáhnout jeden centimetr. Co ale kuří oko způsobuje?

  • špatná obuv
  • příliš velký tlak
  • časté tření

Někdy se objeví dokonce i na patě. Na internetu najdete spoustu zdánlivě spolehlivých receptů, které slibují zázraky. Pravdou ale je, že žádný z nich nefunguje. Poté jsme ale vyzkoušeli tento trik a po kuřích okách byla veta.

Jak odstranit kuří oko

Už jste někdy slyšeli o netřesku? Ne? Všechno je jednou poprvé. Jde o sukulentní rostlinu z čeledi tlusticovitých. Vyskytuje se nejen na Blízkém východě, ale můžete ho zahlédnout i v Evropě. Patří mezi poměrně oblíbené skalkové rostliny. Mohli bychom ho přirovnat k variantě aloe very. Jeho největšího výhodou je to, že se o něj téměř nemusíte starat. A také pomáhá proti kuřím okám.

Na odstranění kuřího oka budete potřebovat plátek netřesku a bandáž. Plátek oloupejte a přiložte na kuří oko a zajistěte ho. Každých dvanáct hodin obklad měňte. Do tří dnů by kuří oko mělo zmizet. Jde o starý osvědčený recept, který se používá po generace. Nezapomeňte nám napsat, jak vám zafungoval!