Zbavte se cukrovky i nadbytečných kilogramů díky obyčejnému pórku

0
(0)

Dalibor , 25. 08. 2020

Nedostatek inzulinu a nadměrné množství cukru v krvi se spíše rychle než pomalu stává rozšířenou civilizační chorobou a postihuje celé spektrum lidí bez ohledu na věk či pohlaví. Neléčený diabetes přitom může mít závažné až fatální důsledky. Jako léčbu pak lékaři předepisují syntetický inzulín, který má za úkol hladinu cukru v krvi dostat na stabilní úroveň. Ve skutečnosti ale tento umělý hormon není jediným způsobem, jak dostat krevní cukr do normálu.

Proti cukrovce i na podporu celkového zdraví

Pórek je vedle česneku druhým zázračným druhem naprosto běžně dostupné zeleniny. Ve skutečnosti je jeho složení natolik unikátní, že funguje proti nejrůznějším otravám, včetně otravy alkoholem a dokáže poslat k ledu i tuberkulózu. Kromě toho posiluje imunitní systém a zrychluje metabolismus, pomáhá čistit krev a zklidňuje zažívací systém.

Hlavní předností pórku, kterou bychom chtěli v dnešním článku vyzdvihnout, je schopnost účinně stabilizovat hladinu cukru v krvi, protože dokáže absorbovat cukry a zajistit jejich správnou látkovou přeměnu. Jako vedlejší efekt také pomáhá při hubnutí, protože zbavuje tělo přebytečné vody, čímž snižuje otoky a pocity těžkosti.

Jak připravit studený výluh z pórku pro detoxikaci a snížení krevního cukru

Budete potřebovat:
  • 2 litry minerální vody
  • celý pórek i s kořenem

Návod na přípravu:

Pórek důkladně promyjte a zbavte ho veškerých nečistot a zbytků hlíny. Pokrájejte ho nožem na menší proužky a nasypete je do třílitrové sklenice. Přilijte k němu studenou minerální vodu, uzavřete víčkem a důkladně protřepejte. Nechejte louhovat 24 hodin a hotový nápoj pak popíjejte namísto jiných tekutin.

Pokud založíte svůj pitný režim na pórkové vodě, vaše tělo se vám odvděčí hladkým a správným fungováním, ztratíte nadbytečné kilogramy a vaše pleť i vlasy budou doslova zářit zdravím.