Zbavte se bolesti sedacího nervu doma a jen za 10 minut!

0
(0)

Dalibor , 02. 09. 2020

Bolesti zad, žeber a nohou je nepříjemná pro všechny, a to bez ohledu na její intenzitu. Ischiatický nerv je nejdelší v těle a jeho zánět přináší skutečně velkou bolest, která se může táhnout od žeber až po kolena. Značně tak může ovlivnit vaši schopnost běžně fungovat a užívat si života. Naštěstí existuje přirozený a dost jednoduchý způsob, jak se bolesti zbavit, a to v pohodlí domova. Nenechte se omezovat v práci, cestování, ani při trávení volného času s rodinou.

Bolest není jediným příznakem

Zánět sedacího nervu je nepříjemné a často se vracející onemocnění, které vás může snadno ochromit. Jste-li jedním z těch, kdo trpí těmito šílenými bolestmi, tak se určitě chytnete každé příležitosti, jak se jí zbavit. Máte štěstí. Existuje způsob, jak toho dosáhnout i bez chemie a léků. Navíc následující metoda zabírá velice rychle. Bolest ale není jediným příznakem, který můžete pozorovat. Mezi další z hlavních symptomů je:

  • nepříjemné sezení,
  • pocit těžkých nohou,
  • necitlivost nohou,
  • brnění atd.

Držte se snadného postupu a bude vám do zpěvu

Metoda by se měla provádět před spaním, abyste nohy poté již nenamáhali. Začněte tím, že do kbelíku nalijete horkou vodu. Voda by měla mít takovou teplotu, která nohy snesou. Poté přidejte hrst soli a jablečný ocet. Vše promíchejte a vložte do horké vody své nohy. Nechte je tam, dokud voda nevychladne. Mezitím si můžete něco přečíst, anebo se podívat na oblíbený seriál.

 

Následně nohy vyndejte, opláchněte a otřete do sucha. Ihned si natáhněte teplé ponožky, aby nohy nevychladly příliš rychle. Ráno si opláchněte teplou vodou a v klidu začněte svůj den. Bolest by měla zmizet nebo se hodně zmenšit již při prvním ošetření. Jako prevenci byste postup měli opakovat alespoň jednou za půl roku, nebo při potížích. Ty se samozřejmě mohou objevit i dřív, tak na nic nečekejte a napusťte si horkou vodu do kbelíku.