Po padesátce mě začaly neustále trápit bolesti chodidel, pak jsem ale objevila tuto metodu.

0
(0)

Dalibor , 10. 06. 2021

Jestli-že vás trápí bolest chodidel, máme pro vás zaručené způsoby, jak se jí zbavit. Jedná se o velmi nepříjemný pocit. Pokud je každé vaše došlápnutí doprovázeno bolestí v oblasti paty, rozhodně to není nic příjemného a je potřeba se tomuto problému začít věnovat. Čím dříve problém začnete řešit, tím dříve se jej zbavíte. S trochou trpělivosti jistě dosáhnete svého cíle moci se hýbat tak, jako dříve. Co všechno pro svá bolestivá chodidla můžete doma udělat? Možná se budete divit, ale lékaře nepotřebujete, bolesti se zbavíte sami doma za pomoci běžně dostupných a přírodních surovin. Jaké máte možnosti domácího léčení?

Využijte strouhané brambory

Brambory jsou jistě dostupné v úplně každé domácnosti a nastrouhat je není žádný problém. Tento recept máte hotový opravdu jen za pár minutek a co víc, opravdu vám s problémem bolestivých chodidel dokáže pomoci. Syrové brambory pečlivě umyjte, neboť budete potřebovat i jejich slupky, ve kterých se nachází nejvíce léčivých látek. Pak už je stačí jen syrové rozmixovat na úplně jemnou strukturu. Takto nachystané strouhané brambory naneste na bolestivá místa a obvažte. Bramborový obklad měňte každý den, dokud vaše obtíže nevymizí, což by mělo trvat zhruba jeden týden takového domácího léčení.

Užitečný bude med i sůl

Med se solí jsou další z velmi dobře dostupných domácích surovin, které má snad doma opravdu každý. Jak na přípravu tohoto oblíbeného receptu? No přeci úplně snadno, jako na všechny ostatní. Smíchejte stejné množství medu a soli, důkladně promíchejte, aby se sůl s medem spojila. Touto lepivou směsí důkladně silnou vrstvou natřete místo, které vás na chodidlech bolí. Pak už jen stačí toto místo pěkně ovázat obvazem. I tento obvaz měňte každých 24 hodin. Po třetím dni byste již měli cítit mírné zlepšení. I zde pokračujte v nanášení medu se solí stejně jako u strouhaných brambor tak dlouho, dokud se problémů nezbavíte úplně. To by v případě kombinace medu a soli mělo trvat přibližně 10 dní.