Zbavila jsem se herpes za jeden den, tyto zaručeno a vyzkoušené recepty, které mě nikdy nezklamali.

0
(0)

Dalibor , 05. 02. 2020

Herpes - jedna z nejzákeřnějších chorob. A to i v případě, že nemoc je mírná a stačí jen jednou za šest měsíců, hotová hrůza ...

Zvláště nepříjemná je vyrážka na rtech, která ne jen velmi svědí, ale také vypadá nechutně, takže pár dní ji musíte schovávat před zvědavýma očima.

Řekneme vám o sedmi tradičních metodách, které vám pomohou zbavit se projevů herpes infekce za jeden den!

Lidové léky na opary


Mléko


Navlhčete vatový tampon s 1,5% mléka a aplikovat na postižené místo s herpes (není požadovaný obsah tuku v mléce, můžete použít i jiný).

Nemyjte se a nejezte, dokud se sám mléko nevpije. Opakujte tento postup každých 2-3 hodin, a ve večerních hodinách by měly být puchýře.

Peroxid vodíku


Pokud na peru již vyskočily puchýře, je nejlepší, abyste je vypálili s peroxidem vodíku. Udělejte to každých 2-3 hodin, a večer bude vaše tvář opět čistá.


Česnek


Česnek je také velká pomoc na herpes. Jeden stroužek česneku rozmačkejte na kaši a přiložte na bolavé místo. Tato metoda je vhodná pouze pro domácí léčbu, ale to je velmi účinné!

Peppermint esenciální olej


Na rozdíl od česneku esenciální olej z máty je nejen že dobře herpetické vyrážky léčí, ale i voní skvěle.

Takže můžeme bezpečně používat na veřejných místech, dokonce i třikrát denně po uvedení na zanícenou kůži. To je nejlepší lék na opary na rtech, věřím!

Led

Ve skutečnosti, led pomáhá s prvními příznaky herpes. Jakmile cítíte, že vaše rty jsou oteklé, platí pro n, kus ledu. Ten odstraní otoky a zpomalí progresi onemocnění, a tím pomáhá tělu bojovat s infekcí rychleji.