Zázračný koktejl z 3 surovin, které má každý z nás doma: Urychlí vaše hubnutí až dvojnásobek!

0
(0)

Dalibor , 04. 03. 2020

Ztráta hmotnosti je pro nás důležitou zejména v období léta, kdy každá chce zhubnout do plavek aby se cítila dobře. Ve skutečnosti hubnutí má jediný vzorec a to je: správná výživa a fyzické aktivitě. Tento proces se však dá urychlit a to díky nápoji, který vám dnes představíme.

Budete potřebovat ovesné vločky, jablka a citron - výrobky  jsou cenově dostupné a velmi užitečné  . Kromě skutečnosti, že se ke svému cíli dostanete mnohem rychleji, vylepšíte i své tělo!

výhody ovsa

Tato obilnina obsahuje mnoho živin, které pomáhají snižovat chuť k jídlu. V tomto případě je tělo nasycené potřebnými mikro- a makro prvky. Kromě toho oves pomáhá předcházet mrtvici.

výhody jablka

Zelené jablka jsou nízkokalorické výrobky. Zabraňují vysokému krevnímu cukru a proto snižují chuť k jídlu. Látky obsažené v jablkách pomáhají rychle rozložit tuky. A pravidelné používání zelených jablek stimuluje mozkovou aktivitu.

Výhody citrónu

Citron účinně čistí tělo a odstraňuje toxiny z něj. Má také účinek na rychlejší spalování tuků. Citrony navíc zvyšují imunitu kvůli vysokému obsahu vitamínu C.

Koktejl pro hubnutí

Co budete potřebovat?

  • Jablka - 2 ks.
  • Minerální voda - 0,5 l
  • Ovesné vločky - 125 g
  • Citron - 1 ks.

Přípavu:

Nakrájejte jablka a rozmixuje je s vodou a ovesnými vločkami do hladké hmoty. Vystavte pak celý citron a znovu promíchejte. Pijte tento nápoj každý den, ideálně na snídaně, pokud se nedostaví požadované výsledky.