Zapomeňte na na problémy se zubama: Nejsilnější přírodní lék na regeneraci zubů máte přímo pod nosem!

0
(0)

Dalibor , 04. 05. 2020

Pokud máte zubní kaz, nemusíte hned spěchat dát si ho zaplombovat, ale můžete se pokusit zub regenerovat. Samozřejmě, kaz nelze zcela odstranit, ale můžete zastavit jeho rozpínání a posílit zubní sklovinu. Samozřejmě, zásadou číslo jedna je pravidelná hygiena avšak existuje absolutně zázračná pomoc z přírody, o níž tuší jen málokdo. Nejde přitom o žádnou novinku, toto používali naše prababičky dávno předtím, než začali ordinovat zubní ordinace. Vyplatí se zkusit!

2 věci, které dokáží divy - a máte je zcela zdarma!

Potřebujete pouze dvě věci: kořen kostivalu a skořápky z domácích vajec. Skořápky se používají proto, že obsahují až 27 minerálů a hodně vápníku, který je na regeneraci zubů nezbytný. Složení vaječných skořápek se vlastně velmi podobá složení zubů a kostí. Kořen kostivalu je pro ústní dutinu zázračný proto, že urychluje růst zubní tkáně, posiluje ho a léčí onemocnění dásní.

Jak je pro regeneraci zubů používat?

Když si chcete regenerovat zuby, měli byste sníst jednu skořápku organického vejce denně. Nejjednodušší je připravit si ze skořápek kalciový prášek, nebo dokonce kalciové tabletky. Je to zcela jednoduché a stačí lžička denně - přidána například do kávy nebo jogurtu a máte postaráno o vápník a vitamíny v té našistejšej podobě.

Zuby a dásně potřebují i kořen kostivalu . Kořen může být čerstvý nebo sušený - pokud je sušený, mírně ho povařte asi 10 minut, aby se rehydratovat. Pak rozmixujte asi 2,5 cm kořene s pár lžícemi vody, aby vznikla tekutá směs. Tu převálcujeme v ústech a mezi zuby asi 15-20 minut. Potom vyplivneme.

Použití

Pokud budete používat kořen kostivalu tímto způsobem jednou denně, pravděpodobně během pár týdnů uvidíte výsledky. Mnohé kazy se tímto způsobem mohou během pár týdnů zlepšit - přestanou se rozšiřovat a měla by zmizet i bolest. A nejlepší na tom je, že když se zuby uzdraví, nemusíte utíkat k zubaři a dát si na zbytek života do úst plomby.

Poznámky: kořen kostivalu může klást vyšší nároky na játra, takže kdo má problémy s játry, měl by se mu vyhnout. Až se vaše zuby zregenerují, měli byste kostival přestat užívat, abyste to nepřehnali.