Záhadná nemoc trápila ženu roky. Teď odhalila šokující pravdu

0
(0)

Dalibor , 15. 10. 2020

Matka čtyř dětí Brandi Bryant neměla nikdy žádné větší zdravotní komplikace. Jednoho dne si ale všimla, že už velmi dlouho kašle a vlastně stále nezná příčinu. Léky jí nepomáhaly, kašel se stupňoval, a nikdo nebyl schopný ji uzdravit. Až po letech zjistila, co za jejím problémem stálo.

Lékařskou pomoc nehledala

Brandi měla pocit, že by bylo zbytečné zatěžovat lékaře s tak banálním problémem, jako je kašel. Proto se snažila vyléčit doma sama. Všichni předpokládali, že se jedná o nachlazení nebo jen podráždění vlivem nějaké alergie. Kašel ale stále neustupoval.

Děti se začínaly bát

Jejich matka zpozorovala, že se kašel začíná zhoršovat. Někdy měla dokonce pocit, že se udusí. Hrdlo se jí podle jejích slov stahovalo a ona nemohla dlouho popadnout dech. V tu dobu se rozhodla, že lékařskou pomoc vyhledá.

Odborníci jí vysvětlili, že se s největší pravděpodobností jedná o astma. Poté je napadlo, že může jít o plicní fibrózu, ale bylo jim podezřelé, že by tak mladá žena, která navíc nekouří, měla co dočinění s rakovinou plic.

Lékaři ale upozorňovali na fakt, že má tato nemoc příznaky, kterými Brandi trpěla.

  • Kašel
  • Dušnost
  • Bolest na hrudi

Matka tvrdila, že na své příznaky zapomněla, když byla zaneprázdněná, ale opomenula tak důležité signály. Jedno z dětí se jí dokonce zeptalo, jestli na svou nemoc zemře. Byla z toho v šoku.

Potvrdili jí nejhorší

Lékaři museli mladé matce sdělit smutnou zprávu. Rakovina plic se totiž skutečně potvrdila. Ona to vnímala jako nepochopitelnou věc, protože si byla jistá tím, že o své plíce pečuje správně. Nikdy nekouřila a své tělo nijak nezatěžovala.

Průběh léčby

Lékaři přistoupili k řešení okamžitě. I když se zdravotní stav začal rychle zlepšovat, brzy přišly další špatné zprávy. V plicích mladé Brandi se nahromadila tekutina a lékaři museli provést nouzovou operaci. Objevili, že tekutina obsahuje také buňky rakoviny.

Budoucnost je nejistá

Rakovina plic je velmi závažným problémem. Existuje totiž vysoká šance, že se rakovina v těle výrazně rozšíří. Většina lékařů se shoduje na tom, že účinná může být hlavně prevence, jelikož pak už většinou bývá pozdě.

Brandi s rakovinou dál bojuje a snaží se jí zbavit. Léčí se, její stav se zlepšuje a snaží se být optimistická. V současnosti se v jejím těle žádné nádory již nevyskytují, ale její návštěvy u lékaře pokračují dál. Všichni se snaží z plných sil zabránit tomu, aby rakovina opět začala mladou maminku trápit.