Zácpa a nafouklé břicho? Jedna lžička tohoto a dostanete ze svého těla několik kilo přebytečného odpadu.

0
(0)

Dalibor , 30. 08. 2020

Jíte málo, ale cítíte se pořád plní? Možná máte zanesená střeva a je načase je vyprázdnit. Jednou z funkcí tlustého střeva je absorbování vody a solí. Nicméně, pokud jste nikdy nepodstoupili program na očištění tlustého střeva, je velmi důležité, abyste měli dostatečné informace jak na to a jak to může být pro naše tělo přínosné.

Obnova a udržování vašeho celkového zdraví je obecně závislé na stavu našeho trávení. Čištění tlustého střeva je proto čas od času nezbytné, pokud chce mít dobré trávení a lepší životní styl.

Hlavními přínosy vyčištění tlustého střeva je to, že vám pomáhá snižovat tělesnou hmotnost, zvyšovat energii vašeho těla, vyčistit celý trávicí systém odstranit škodlivé toxiny z těla a hlavně vyčistit tělo od fekálních odpadů. Snížíme tak i zadržování vody a tlusté střevo tak bude lépe fungovat a plnit svou funkci.

Existuje spoustu metod na to, jak dobře vyčistit své tělo od odpadu. Ten nejjednodušší způsob je přidání dalších potravin bohatých na vlákninu do našeho jídelníčku.
Zatímco je zácpa jeden z problémů, které postihuje spoustu lidí, může způsobovat i bolesti a těžkosti v žaludku.
Je už známá celá řada možností, jak tento problém léčit. Buď jde o laxativní léky, které ale podle všeho způsobují i nežádoucí účinky, nebo můžete jít cestou přírodních léčiv, která je naprosto bezpečná.

Tento článek vám prozradí jednu směs, která vám pomůže eliminovat všechny odpady vašich střev, které se zde nahromadily.

Dojděte si v klidu na záchody a nechte z vašeho těla odejít až několik kilogramů odpadu!

Odpad se obecně hromadí v tlustém střevě, což je orgán, který řídí a napomáhá procesu trávení. Takže je důležité, aby byla střeva zdravá.

Pokud jsou ale střeva plná toxického odpadu, může docházet k problémům, jako je chronická únava, bolest hlavy, zácpa, bolesti břicha, žaludku, nadýmání, nechuť k jídlu…

Složení:

2 polévkové lžíce gelu z aloe vera
1 citron
4 šálky čištěné vody
1 lžička syrového, organického medu (volitelně)

Postup:

Všechny ingredience dejte do mixéru a dobře promíchejte. Každé ráno byste měli vypít sklenici směsi na lačný žaludek, nejméně 30 minut před prvním jídlem. Konzumujte další sklenici za dalších 30 minut po prvním jídle.