Zabalte si nohy do několika vrstev alobalu: To co se stane za hodinu překvapí vás i vašeho lékaře.

0
(0)

Dalibor , 22. 12. 2019

Možná jste to nevěděli, ale hliníková fólie má léčivé vlastnosti, které jsou obvykle používány tradičními léčiteli v Rusku nebo v Číně.

Říkáte si, že je to blbost? Vždyť obyčejný alobal, do kterého balíte svačinu, přece nemůže mít žádné léčivé účinky.

Opak je pravdou, hliníková fólie může být využívána mimo kuchyně jako efektivní nástroj pro léčbu. Je nutné mít na paměti, že je dobré ji používat velmi opatrně.

Dnes se dozvíte, jaké léčivé vlastnosti hliníková fólie má ...

Jak si pomoct od bolesti

Hliníková fólie je velmi účinná při léčbě různých nemocí, zejména pak při léčbě bolesti. Má velmi pozitivní účinky, pokud jde o bodavou bolest v krku, v oblasti ramen, paty, kolen či zad.

Stačí přiložit kus alobalu na postiženou oblast a vaše bolest bude poměrně brzy pryč. Také nad tím kroutíte hlavou a říkáte si, jak je to možné?

Energie, která proudí v biologickém aktivním bodě a cestuje zpět až k Meridianu.

Pro část těla, která vás bolí je toto velmi užitečné a zmírňuje to bolest a řadu dalších nemocí.

Léčba hliníkovou fólií

Vezměte kus alobalu a dejte ho na oblast, která vás trápí. Aby fólie držela na svém místě, je dobré ji něčím ovázat. Tento proces opakujte po dobu 10 - 12 dní.

Plocha, kterou léčíte by měla být pokryta hliníkovou fólií ve dne i v noci. Po této době si udělejte pauzu a to na jeden týden. V případě potřeby je možné tuto léčbu zopakovat.

Hliníková fólie napomáhá ke zmírnění bolestí šíje, odstraní bodavou bolest v zádech, ramenech či v kloubech. Velmi účinně může také vyléčit ischias, revmatoidní artritidu, chlad, hromadění soli, pooperační jizvy, dnu, či paty.

léčba nohou

Dejte si na nohu 5 - 7 vrstev hliníkové fólie a mezi jednotlivé fólie vložte kusy papíru. Tento obklad nechte na noze působit hodinu a pak si udělejte na dvě hodiny pauzu.

Poté můžete celý obklad udělat ještě jednou. Znovu udělejte dvouhodinovou pauzu a zábal proveďte znovu. Tyto zábaly můžete opakovat po dobu sedmi dní.

Ruský vědec Skvortsov vysvětluje, proč je hliníková fólie tak efektivní. Podle něj jde o léčebnou proceduru, která využívá energeticky strukturované zdroje a právě hliníková fólie patří mezi jeho léčebné nástroje.