Za pouhých 14 dní se zbavíte přebytečných kilogramů. Citronová dieta je dokonalým řešením problému!

0
(0)

Tomáš , 08. 02. 2019

Toužíte po tom, abyste se zbavili nežádoucích kilogramů po vánočních svátcích? Pomůže vám citronová dieta. A navíc vás to bude stát pouze 14 dní vašeho času.

Citronová dieta

Mnoho z nás touží ze svého těla shodit nějké to kilo. Nezáleží na tom, zda jde o kila nabraná přes Vánoce nebo jindy. Citronová dieta vám pomůže se zbavit těchto přebytečných kilogramů během 14 dnů.

K čemu je citronová dieta?

Citronová dieta je založena, jak už její samotný název logicky napovídá, založena na citronech. Ty obsahují kyseliny, které jsou známé tím, že urychlují funkci metabolismu, díky čemuž pracuje daleko více a my tak můžeme rychleji a efektivněji hubnout.
Dále v citronech najdeme velké množství vitamínu C, který je užitečný nejen pro posílení imunitního systému, ale slouží i jako silný přírodní antioxidant. Citronová dieta by se měla držet po dobu dvou týdnů, během kterých se vaše tělo dokonale očistí a zbaví usazených toxinů i nějakých těch kilogramů.

Jak na to?

Dodržovat citronovou dietu je vlastně úplně jednoduché, nehledejte na tom nic složitého. První den začnete tak, že vymačkáte šťávu z jednoho citronu a smícháte ji se sklenicí vody. Směs poté vypijete na ještě lačný žaludek.
Druhý den je potřeba dávku citronové šťávy zdvojnásobit. První sklenici vypijete opět ráno na lačný žaludek, druhou sklenici vody s citronovou šťávou poté vypijete před obědem.
Každý další den pak množství citronu vždy o jeden zvyšte, takže třetí den vypijete celkem 3 sklenice, čtvrtý den čtyři sklenice, pátý den pět sklenic vody s citronovou šťávou a tak dále.

Pozor, změna

Změna nastává od 9. dne, kdy nebudete přidávat počet citronů, ale naopak je omezíte pouze na 1 citron denně a to až do 13. dne. Poslední den vymačkáte šťávu ze tří citronů, tu smícháte s deseti sklenicemi vody a jednou lžící medu. Tuto směs poté budete pít po celý den.