Z obézního chlapce modelem! Aneb neuvěřitelná proměna mladého muže

0
(0)

Dalibor , 14. 10. 2020

Austin Shifflett byl kvůli své obezitě ve škole obětem šikany. Jeho váha byla skutečně markantní. Zatímco někteří šikanovaní se uzavřou do sebe a jejich sebeúcta utrpí velkou újmu, jiní se nevzdají. A právě to je příběh mladého Austina, který se z ošklivého káčátka stal nádhernou labutí! Nejen šikana ale i zdravotní stav vedl Austina k tomu, aby se rozhodl se svým stavem něco udělat. Pochopil závažnost své situace a pustil se do toho.

Obezita mladého chlapce

Austin začal pomalu tloustnout s nástupem dospívání. Přestal sportovat a jedl jen nezdravá jídla. A to v obrovském množství. Stalo se, že chlapec dosáhl váhy 147 kg. V té době už ho děti dlouho šikanovaly a Austin sám cítil, že nevypadá tak, jak by měl. A nejen jeho vzhled, ale také zdravotní stav se staly problémem. S obezitou se totiž pojí mnohá zdravotní rizika a ta začal Austin pociťovat již ve velmi mladém věku.

Čas na změnu

A to byl okamžik, kdy si Austin řekl, že je potřeba se sebou ně o udělat. Bál se o svůj život, situace už byla kritická. Kdyby se nerozhodl zhubnout byl by neustále ohrožován spoustou nemocí. Nemluvě o tom, že i ty nejběžnější pohyby se pro něj staly problémem. A tak se rozhodl zahájit změnu životního stylu. Když jste zvyklí denně jíst spoustu nezdravého jídla a nehýbat se, chce to opravdu velké odhodlání.

Změna životního stylu

Pokud chcete zhubnout, je to v podstatě jednoduché. Stačí dodržet toto:

  • jíst zdravě a
  • začít cvičit.

Výsledky se pak dostaví sami. Všichni ale víme, že až tak snadné to není. Když už někdo trpí nadváhou, jídlo se stalo jeho závislostí. Jeho drogou. Avšak Austin to odhodlání v sobě našel a podařilo se mu zhubnout 70 kg – což je téměř polovina jeho původní váhy! Protože však na jeho těle zůstalo spoustu přebytečné kůže, musel podstoupit operaci na její odstranění.

Nový člověk

Nyní už byste ho nepoznali. Austin se chce stát sportovním lékařem, dříve pracoval také jako model. Jeho život se kompletně změnil.