Po padesátce mě začal trápit vysoký tlak. Pak mi poradili, abych začala používat tyto přírodní věci.

0
(0)

clankyireceptseznam-cz , 23. 07. 2021

Vysoký krevní tlak je v dnešní době bohužel velmi běžným zdravotním problémem, se kterým bojuje mnoho lidí po celém světě. Lékař vám s největší pravděpodobní předepíše léky, které by vám měly pomoci. Mohou sice zabrat, ale riskujete s nimi mnoho vedlejších příznaků (nespavost, závratě, křeče v nohou) a navíc do svého těla dáváte další a další chemii, která není vůbec nutná.

Vysoký krevní tlak musíte pochopitelně léčit. V opačném případě se může jednat o vážný stav, které může skončit velmi závažným onemocněním, včetně cukrovky, kardiovaskulárních onemocnění, aneuryzmat nebo dokonce poškození ledvin. Jedná se rozhodně o zdravotní stav, který musíte řešit. Ne vždy to ovšem musí být prostřednictvím léků na předpis.

Citronová šťáva a česnek

Plátky citronu ve vodě jsou jednou z možností, kterou můžete využít pro přírodní snížení vysokého krevního tlaku. Nechcete-li tam mít plátky, vymačkejte šťávu z jednoho citronu do sklenice a vypijte ji každé ráno na lačný žaludek. Citrony mají schopnost udržovat krevné cévy pružné a mohou tak snížit krevní tlak. Navíc tím nastartujete svůj metabolismus.

Další možností je česnek. Česnek obsahuje sloučeniny síry, které mají vlastnosti pro snížení krevního tlaku a vylučování škodlivých toxinů a cholesterolu z těla. Tyto sloučeniny budou stimulovat produkci oxidu dusnatého a regulovat vysoký krevní tlak, protože rozšiřují cévy. Ideálně byste sníst 2 až 4 stroužky čerstvého (syrového) česneku ráno před snídaní nebo večer před spaním.

Kombinace jablečného octa a jedlé sody

Na výrobu tohoto léčivého koktejlu budete potřebovat vodu, jablečný ocet a 1/8 lžičky jedlé sody. Jablečný ocet obsahuje mnoho minerálů (draslík, hořčík, vápník ad.). Tyto minerály jsou důležité pro regulaci průtoku krve a snížení krevního tlaku v tepnách. Smíchejte lžíci jablečného octa, 1/8 čajové lžičky jedlé sody a sklenici vody. Vypít byste tuto směs měli ideálně dvakrát denně.

👍 Tento návod je užitečný