Tato babička vám poradí jaký nápoj pije každé ráno pro udržení skvělé imunity.

0
(0)

Dalibor , 16. 09. 2020

Všichni se snažíme jíst zdravá a energeticky bohatá jídla, ale často si vůbec neuvědomujeme, jak může jediná surovina ovlivnit náš organismus a do jaké míry může prospět našemu zdraví. Dnes se proto podíváme na úžasné indické koření, které byste rozhodně neměli opominout. Nejen při běžném vaření, ale ani při snídani. Zdraví přináší srdci, zlepšuje trávení, chrání játra a dokonce zmírňuje křečové žíly. Jak naplno využít jedinečnou kurkumu?

Zázračná kurkuma

O existenci kurkumy jistě víte. Nejspíš jste toho o ní už slyšeli a četli. Lidé po celém světě neuvěřitelná pozitiva tohoto koření dávno znají. A kromě jedinečné chuti vám může pomoci shodit pár kilo a zbavit se přebytečného tuku. Její velkou výhodou je to, že jí seženete v každém obchodě. Nemusíte ji tak složitě shánět, když dojdou zásoby. Experimenty obyčejných lidí dokázali, že pravidelná konzumace kurkumy rozpuštěné v teplé vodě přináší:

· lepší trávení,

· čistější a hladší pokožka na obličeji,

· snadnější start do dne.

Protizánětlivé, antioxidační a anti-aging vlastnosti

Nejdůležitější složkou, která je odpovědná za všechny úžasné efekty kurkumy, je kurkumin. Když ji smícháte s vlažnou vodou, velmi jednoduše tak vznikne léčivý nápoj, kterému někteří říkají „elixír zdraví“. Ale nazvat bychom ho mohli také nápojem na hubnutí pro lenochy. Když budete pít vodu s kurkumou ráno na lačný žaludek, můžete se dočkat neuvěřitelných výsledků!

Podle výzkumů můžete touto snadnou a levnou metodou zhubnout až 18 kg, a to naprosto bez námahy! Nemusíte se potit v posilovně, ani doma. Žádné drastické diety, po kterých stejně znovu přiberete. Jediné, co musíte udělat pro své zdraví a štíhlou postavu, je vypít denně sklenici tohoto nápoje. Na jeden šálek horké, převařené vody přitom stačí jen půlka kávové lžičky kurkumy. Pijte ho dva týdny a potom si dejte dva týdny pauzu. Chcete-li ho dochutit, použijte med a citron.