Vyléčila jsem rakovinu přírodním lékem! Přečtěte si neuvěřitelný příběh ženy, která přežila vlastní smrt

0
(0)

Dalibor , 29. 09. 2020

„V roce 2012, bylo právě svatého Valentýna, to se mnou vypadalo velmi bledě. Ten den pro mě musela přijet záchranka a to, co jsem se po příjezdu do nemocnice dozvěděla, mi převrátilo život vzhůru nohama.“

O pět let později nás paní Ena kontaktovala, aby nám pověděla, jak to s ní nakonec všechno dopadlo. Ale začněme pěkně od začátku.

Žiji zdravě, jsem mladá. Mě se rakovina netýká

Jak se ale říká: „Nemoci nechodí po horách, ale po lidech.“ A ani mladinká Ena nebyla výjimkou. Ena byla vždycky velmi aktivní. Ráda sportovala a dodržovala zdravou životosprávu, takže když se objevili první potíže, nevěnovala jim pozornost. Neustále sama sebe přesvědčovala, že to určitě nic není a nikomu o svých potížích neřekla. Byla velmi tvrdohlavá a tato tvrdohlavost se jí bohužel vymstila.

Příznaky už nešlo ignorovat

Ena se snažila žít svůj život stejně jako předtím. Jenže neustálé zdravotní problémy ji začaly velmi vyčerpávat. Ena trpěla:

  • úpornou bolestí hlavy
  • zvracela krev
  • citelně zhubla

Vleklé zdravotní potíže vyvrcholily právě na den svatého Valentýna, kdy zkolabovala a sanitka ji převezla do nemocnice, kde se dozvěděla zdrcující diagnózu. Ena měla nádor na mozku. Čekala ji riskantní operace a výsledek byl nejistý. Ena se ale nehodlala vzdát bez boje.

Žádná operace, ale přírodní léčba!

Operace se zdála být jedinou nadějí na záchranu. Nicméně na doporučení rodinných známých se Ena rozhodla odjet ze Záhřebu do Sarajeva za doktorkou Šuhretou Trobradovićovou.

Tato doktorka Eně doporučila elixír z Kavkazu přírodní lék, který čistí tělo od špatných buněk. Do ničeho Enu nenutila ani neslibovala zázračné uzdravení přes noc. Jen ji ujistila, že jí lék neublíží a že vykazuje skvělé výsledky při léčbě zhoubných onemocnění. Ena neměla co ztratit a tak začala elixír užívat.

Tento příběh má šťastný konec. Alternativní terapie zabrala. Rakovinové buňky ustoupily o 85 %. Ena nemusela podstoupit náročnou operaci mozku a v současné době se cítí skvěle. I nadále dochází ke svým lékařům, podstupuje terapie doktorky Trobradovićové a je vděčná za každý nový den, který ji osud dopřál.