Vyléčena žena radí: Pokud budete dělat toto, koronavirus se nenakazíte!

0
(0)

Dalibor , 19. 03. 2020

Mám ho? Nemám ho? Otázky, které jste si za poslední dny určitě nejednou položili i vy.

 

Při další dilematu si můžete pomoci informační tabulkou, porovnávající symptomy chřipky, nachlazení a koronavirus, které jsou při těchto onemocněních velmi podobné.

 

I Američanka Elizabeth si zpočátku myslela, že má pouze obyčejnou chřipku, až testy ukázaly, že se velmi mýlila. Dnes je už mladá žena naštěstí vyléčena a druhým dává zaručenou radu k tomu, jak se pliage COVID-19 úspěšně vyhnout.


Na první pohled nevinná malá párty, na níž se sešli všichni zdraví a šťastní hosté.

 

Po třech dnech však přišly první příznaky, jako bolesti hlavy, vysoké horečky, bolesti svalů i kloubů, naznačující, že s tělem 37-leté Elizabeth není úplně všechno v pořádku.

 

Mladá Američanka si myslela, že jde jen o chřipku, jinou, než proti jaké se dala očkovat. Testy však ukázaly, že se jednalo o COVID-19, který ustoupil až po 16-ti dnech. Mimochodem, onemocnění se nedotklo pouze jí, ale přibližně poloviny lidí ze zmiňované mejdany.

Jelikož má usmívající zrzka, která se léčila v domácí karanténě, a to dokonce volně dostupnými léky na nachlazení, již koronavirus úspěšně za sebou, rozhodla se promluvit k veřejnosti. Ustrašených lidí uklidňuje, že se ho obávat nemusí a mohou se mu jednoduše vyhnout, ale musí dodržovat tuto nejdůležitější věc.

,, V médiích vám neustále říkají, abyste si myli ruce a vyhýbali se nemocným. To jsem dělala i já a přesto jsem to chytila. Jediný způsob, jak virus nechytit je, zůstat doma a nestřetávat se s jinými lidmi, " Elizabeth poskytla návod na boj s obávaným virem, o kterém sice posloucháme z každé strany, ale i tak ho mnozí stále bezohledně ignorují. Takže Slováci - pokud vám to okolnosti umožňují, zůstaňte doma!