Vyhrocená situace na východě: Ostrý boj zákaznice a prodavačky o mýdla!

0
(0)

Dalibor , 12. 03. 2020

Panika na Slovensku se pomalu, ale jistě vyostřuje a dokud někteří berou nakupování zásob potravin či dezinfekčních prostředků na lehkou váhu , jiní jsou schopni bojovat o produkty bez špetky slušnosti.

I když by se mohlo zdát, že situace, kdy zákazníci v zahraničí bojují během výprodejů o zboží jsou jen matrix, realita je bohužel zcela jiná. Na satirické stránce Zemři se před pár hodinami objevilo video z obchodního řetězce v Košicích, v němž jistá žena vede ostrý spor s prodavačkou o mýdla.

Kde se to stalo ?

Největší prevencí proti koronavirus i jiným nemocem je totiž správná hygiena, co si od začátku března uvědomují i Slováci. " V pondělí ráno se v Lidlu na Popradské v Košicích skoro poprala zákaznice s prodavačkou, neboť nebyly vyložené dezinfekční mýdla. Najelo na ně ihned při otevření asi 20 lidí, ale skončilo to jen nadávkami a strkancami ... " uvádí se na facebookové stránce.

Co se stalo?

Kromě výčitek došlo mezi dvěma ženami ik vyhrocení situace jako ve třetí cenové, přičemž administrátorů stránky nakonec kontaktovali příbuzní zákaznice. Jak dodali, ta měla mýdla nakupovat do firmy, konkrétně údajně pro mateřskou školku. Ať je jak chce, takto se chovají slovenské "dámy"?