Vyčistěte střeva za 1 týden: Toto vám rozhodně usnadní život! Večer si dejte lžičku a do rána problémy s trávením budou fuč

0
(0)

Dalibor , 06. 03. 2020

Zažívací potíže a problémy se žaludkem nás trápí poměrně čast. Dnes se lidé nacházejí pod velkým tlakem, který přichází z práce, od rodiny a celkově i společnosti. Pokud trpíme dlouhodobě stresem, na těle se to odrazí dříve než v našem mozku. Jsou to signály, které bychom neměli ignorovat.

 

Pokud máte sedavé práci, špatné stravovací návyky, je dost možné, že váš trávicí trakt vykazuje nějaké problémy. Kromě toho, že tyto symptomy způsobují nepohodlí, ovlivňují i ​​na náladu. I to je důvod, proč bychom do stravy měli zařadit potraviny, které správnému fungování střev napomáhají.

ŠVESTKY

Sušené švestky jsou velmi užitečným ovocem, které pomáhá při trávení a správném fungování střev.

 

Švestky mají dokonce omlazující schopnosti a brání při tvorbě krevních sraženin a zajišťují správné fungování krevního oběhu.

CITRÓN


O příznivých účincích citrónu jsme vám informace přinesli už několikrát. Přispívá ke správnému fungování organismu, obsahuje mnoho vitamínů a eliminuje toxiny.

CHIA

Chia semínka obsahují hodně vlákniny, což znamená, že když si je dáte k snídani, zasytí vás na dlouhou dobu. Přidávají se do smoothies, jogurtu, do ranní kaše. Chia semínka dokáží zlepšit metabolismus, a tedy i spalování při dietě.

 

Pokud chcete vyzkoušet opravdovou bombu pro vaše trávení, zkuste tento recept, který obsahuje všechny výše zmíněné superpotraviny.


 
BUDEME POTŘEBOVAT:

  • 1 PL semínek chia
  • 3 ks sušených švestek
  • polovina citronu
  • 1 sklenici vody

POSTUP:


Švestky si necháme přes noc namočené ve vodě. Tuto vodu následně přidáme spolu se švestkami, citronovou šťávou a chia do hrnce a vaříme asi 10 minut. Vše dobře promícháme. Nápoj pijeme po malých doušcích. Účinky se dostaví již po pár dnech. Problémy s trávením utichnou a metabolismus se zrychlí. Velmi efektivní způsob, jak se zbavit problémů, které vás do teď možná trápili denno denně.

 

Přečetli jste si článek až do konce? Zaujal Vás? Potom můžete práci redaktora odměnit tím, že dáte článku na Facebooku lajka nebo jej budete sdílet děkujeme.

Upozornění: Tento článek má pouze informační charakter a jedná se o překlad ze zahraničních webů. Nenahrazuje lékařskou léčbu, vyšetření lékařem ani konzultaci jiným odborným zdravotnickým pracovníkem. Příspěvky mohou obsahovat informace, které se neshodují s názory redakce.
Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku.
Přestože jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psané s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s lékařem.

👍 Tento návod je užitečný