Všichni lékaři jsou šokováni tímto neuvěřitelným receptem na růst vlasů! Tato žena, na něj nedá dopustit

0
(0)

Dalibor , 08. 03. 2020

Každý na planetě by chtěl mít zdravé a atraktivní vlasy. Znáte mnoho různých způsobů léčby, které slibují růst a zlepšení kvality vlasů.
 

V tomto článku vám představíme nejlepší recept, který vám pomůže rozvinout vlasy a učinit je atraktivnější a lesklejší.

 

Recept na růst vlasů


S tímto domácím recptom můžete ve velmi krátkém čase obnovit vlasy. Přestože vzácně zaznamenáváme vypadávání vlasů, průměrná osoba ztrácí každý den 50 až 100 vlasů.

Nemusíte se obávat tohoto problému, ale pokud si všimnete plesae míst, budete muset něco udělat a vyzkoušet vše, co je možné, abyste se zbavili tohoto problému.

Budete potřebovat následující složky:

  • ½ šálku piva
  • ½ banán
  • 1 lžíce organického medu
  • 1 vaječný žloutek

Pokyny:

První věc, kterou musíte udělat, je umístit všechny ingredience do mixéru. Vše dobře promíchejte. Pokud je vaše směs homogenní.

Jak používat na vlasy?


 
Směs na obnovu vlasů položte rukama na postižené místo. Musíte ji nechat 2-3 hodiny. Můžete pocítit pocit tepla.

 

Znamená to, že směs proniká do pokožky. To je znak, že tato směs opravdu funguje. Po uplynutí doporučeného času umyjte vlasy.

Proveďte tuto léčbu jednou za sedm dní, pokud chcete dosáhnout lepší účinek.

 

Přečetli jste si článek až do konce? Zaujal Vás? Potom můžete práci redaktora odměnit tím, že dáte článku na Facebooku lajka nebo jej budete sdílet děkujeme.

Upozornění: Tento článek má pouze informační charakter a jedná se o překlad ze zahraničních webů. Nenahrazuje lékařskou léčbu, vyšetření lékařem ani konzultaci jiným odborným zdravotnickým pracovníkem. Příspěvky mohou obsahovat informace, které se neshodují s názory redakce.
Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku.
Přestože jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psané s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s lékařem.