Vložte nohy do této směsi na 10 minut, je to úžasná metoda, jak se můžete navždy zbavit hub na nehtech!

0
(0)

Dalibor , 05. 03. 2020

Úžasná metoda! Uvidíte výsledky rychleji, než jste si představovali.
 

 

V dnešní době je plísňová píseň poměrně běžným zdravotním problémům. Houba může být dráždivá, protože způsobuje nepříjemné zápachy, svědění a nepříjemné pocity.

Pokud se časem nezbavíte onemocnění, může to vést k deformaci nehtů a dokonce k jejich ztrátě.

Houba kapička je způsobena vlhkostí a pocení, tato podmínka je zvláště častá u lidí, kteří cvičí a nosí boty dlouhou dobu.

Pokud jste jedním z těch, kteří trpí tímto problémem, zjistěte si domácí nápravu, se kterou úplně odstraníte hubu.

Jedná se o domácí lék, který je velmi účinný při odstraňování hub, což je nejdůležitější, jeho ekonomika a absence jakýchkoliv vedlejších účinků!

Složení:

  • voda
  • med
  • sůl

 

Způsob aplikace:


Toto ošetření je poměrně jednoduché, první věc, kterou musíte udělat, je připravit umyvadlo s teplou, slanou vodou. Ponořte směs do směsi asi 10 minut. Účelem tohoto koupele je namáčení.


 
Tento postup pomůže zbavit se nadměrného pocení a také očistit nohy před dalším postupem. Po 10 minutách odstraňte nohy z vody, vysušte je a nechte je pár minut odpočinout.

 

Poté naneste homogenní vrstvu medu na oblast nohy postiženou houbou, kterou můžete udělat štětcem.

Nechte med přes noc (zakryjte polyethylenem a překryjte s ponožkami, abyste si nepoškodili ložní prádlo) a druhý den ráno odstraňte velkým množstvím teplé vody.

Tato metoda vám pomůže zbavit se houby mnohem rychleji, než si představujete, hlavně z důvodu výhod, které přináší surový med.

Před použitím lidových léků se doporučuje konzultovat s lékařem.

👍 Tento návod je užitečný