Víte po jaké barvě touží stále více žen? Novým hitem se stala skandinávský bílá

0
(0)

Dalibor , 01. 05. 2020

Novodobé výstřelky vlasů přesahují opravdu širokou škálu a vytvořit jakýkoliv odstín už dávno není absolutně žádný problém. Dívkám, ale ani klukům se v barvě vlasů meze opravdu nekladou. Je jedno, zda touží po bláznivé růžové, fialové nebo havraní černé. Většinou platí pravidlo, že blondýnky by chtěli být brunetkami a zas naopak. 

V poslední době se však vyhledávají stále netradičnější odstíny vlasů a šedá to už dávno není. Tentokrát jde o bílou. Skandinávská bílá je hit, který k tomuto letu určitě patří. Jde o skutečně lesklou bílou, která zaujme každého. 

Proměna

Známý kadeřník Daniel Tetra, který přeměny vlasů zveřejňuje na sociálních sítích, prozradil, co všechno taková radikální změna vlasů obsahuje. Dámy, které okouzlí tato barvy a rozhodnou se ji vyzkoušet, se mohou připravit na několik dlouhých sezení u kadeřníka.

Před a po

Ten, totiž musí dostat vlasy do stavu, ve kterém budou takového zásahu schopné. Samozřejmě, počet návštěv se zvyšuje i v případě, že vlasy máte tmavé.

Čím jsou totiž tmavší tím hůře se přechází na odstín, který je pravým opakem té původní. Ne vždy je i taková změna vhodná, protože ní riskujete zdraví svých vlasů. Třeba vzít v úvahu i tón pleti. Ne každému by se takové vlasy mohly hodit a namísto vytvoření požadovaného efektu by vznikla katastrofa.

Barva

Tato chladná barva působí kouzelně a dívky s ní vypadají jako pohádkové bytosti. Této barvě neodolala ani zpěvačka Lady Gaga. Chloe Kardashian se pro skandinávskou platinovou rozhodla také.