Víte, kolik byste měli vážit? Velká tabulka, která vám řekne zda máte hubnout nebo ne

0
(0)

Dalibor , 28. 04. 2020

Díky této tabulce si můžete ověřit, jak jste na tom se svými tělesnými křivkami. Tuto speciální tabulku vypracovali lékaři. Která váha je právě pro vás ideální?

Mnoho žen, ale i mužů, odpovídá na otázku "Kolik vážíš" nepravdivě. Mnoho lidí se při odpovědi na svou tělesnou váhu cítí trapně.

Nejlepší ale je pokud se touto otázkou vůbec nezacházíte. Ideální váha je totiž ta, ve které se cítíte příjemně a pohodlně.

Pokud vás ale přesto zajímá vaše ideální váha vzhledem k vaší výšce, podívejte se níže na uvedenou tabulku, kterou vypracovali lékaři.
Když ženy začnou mluvit o ideálních rozměrech těla, vzniká otázka: co je ideální váha? Po zodpovězení této otázky je nejen zmatená žena, ale i muž.

Někteří s tím začnou něco dělat, zatímco jiní prostě nic nedělají, pokud se vejdou do svých oblíbených kalhot.

V každém případě by měla být ideální váha považována za zdravou váhu.

Poměr výška / hmotnost

Příroda, která dává každé osobě určitou fyzickou velikost, nesleduje všeobecně uznávané standardy krásy. Každý člověk je jedinečný a snad ne záměrně jsme tak odlišní. Bohužel se většina žen cítí zcela odlišná a věří, že jejich výška a váha neodpovídají ideálu.
Zdravá váha je taková, v níž se tělo cítí pohodlně.

Po absolvování této jemné linky dostanete jako dárek kytici mnoha nemocí: hormonální nerovnováhu, problémy s kloubem nebo cukrovku.

Četné studie ukazují, že průměrná žena nyní váží o 6 kg více než její obrys před 22 lety. Ano, koncept ideální hmotnosti se trochu změnil: teď je to o 5 kg více.

Jak najít dokonalou rovnováhu? Normy krásy stanovené médii mohou znemožnit lidem, a to i za cenu jejich zdraví. Dokonce i kdyby byly zcela zdraví s několika extra kilogramy.

Tabulka sestavena zkušenými lékaři vám pomůže racionální posoudit vaši váhu a další zdravotní účinky. Hlavní věc však spočívá v tom, že pokud se cítíte zdravá, vykašlete na to, co ostatní říkají. Jsi krásná!

Tabulka pro ženy:

Tabulka pro muží: