Doposud jste instalovali vonné závěsky na záchod špatně. Takto by se to mělo dělat správně!

0
(0)

Tomáš , 14. 07. 2021

Voňavé závěsy používá téměř každá domácnost. Je to jednoduché řešení, jak mít dlouhodobě čistou toaletu bez větší námahy. Věděli jste, že je většina lidí vkládá do záchodu špatným způsobem? Mnoho lidí tak netuší, co dělají špatně.

Nechte si poradit a už nebudete muset uklízet WC tak často

S každým spláchnutím by se měla toaleta vyčistit. Jak to ale udělat, když máte vůně v toaletě zavěšené špatným způsobem? Nikomu se nechce do úklidu toalety, která již byla několikrát použita. Proto si přečtěte náš tip, jak vůni zavěsit tak, aby plnila svou funkci a udržela toaletu čistou.

Každý z nás má totiž svůj způsob, jak vůni umisťuje. Je ale velmi nepravděpodobné, že to děláte způsobem, jakým se to dělat má. Díky závěsným vůním bude toaleta voňavá, ale hlavně čistá. Možná jste přemýšleli nad tím, jak závěsnou vůni pověsit – doprava nebo doleva? Na to ale vůbec nezaleží.

Kromě závěsů můžete vyzkoušet i gel do toalety

Věděli jste, že existuje trik, díky kterému bude toaleta opravdu čistá, aniž byste se namáhali s velkým čištěním? Stačí totiž nasadit vůni jinak, než jste zvyklí. Dejte závěs na toaletu zespoda, pod mísu. Trik ale použijete pouze tehdy, pokud máte WC a sedátko s přírubou, což má většina toalet. Ti, kteří ho nemají, ale nemusí zoufat, protože jsou i jiné možnosti, jak mít záchod čistý a voňavý.

Vyzkoušet můžete vůně ve formě gelu, které můžete vytlačit přímo do mísy na její okraj. Používají se také pásky, které na toaletu stačí nalepit a po každém spláchnutí se kousek odlepí. Nyní ale budete mít jasno, jak závěsná vůně funguje a už nikdy neuděláte špatný krok, že ji zavěsíte kolénkem opačně, než má být. Na trhu přitom najdete mnoho vůní i jejich kombinací, vyzkoušet můžete i různé značky, protože každá má jiný tvar i počet náplní s vůní. Někdo ale raději WC vyčistí starým dobrým způsobem nebo má po ruce osvěžovač, který použijte po každém spláchnutí.