Vitaminové bomby na zimu. Tyto nádoby zdraví vám pomohou zapomenout na nachlazení či chorobu

0
(0)

Dalibor , 24. 01. 2020

V zimě, nebo v době změny počasí se každý zamyslí nad tím, jak by si posílil imunitní systém . Užíváním tabletek není ten nejrozumnější způsob upevnění imunity, oni mohou pomoci, ale i ještě více oslabit.

Doporučujeme Vám  

osvědčený recept na tradiční medicínu . Tyto dva recepty pro podporu imunity v chladném období jsou vhodné pro dospělé i děti.

Vitamínová směs

  1. Semelte na mlýnku na maso ½ poháru rozinek, 1 pohár vlašských ořechů, ½ poháru mandlí (nebo piniových oříšků) a kůru ze dvou citronů. Samotné citrony vyždímejte do masy. Přidejte 150 g medu, ½ poháru sušených meruněk a ½ poháru sušených švestek. Směs dejte odležet na 1 - 2 dní na tmavé místo. Potom směs dejte do chladničky. Dospělí mohou užívat 1-2 polévkové lžíce 3x denně, děti do tří let 1 čajovou lžičku 2x denně.
  1. Budete potřebovat 200 g sušených meruněk, 200 g sušených švestek, 200 g fíků, 200 g vlašských ořechů, 200 g rozinek, 200 g medu, 1 citron, 50 ml koňaku. Sušené plody a citron rozemele na mlýnku na maso. Celou směs zalijte medem a koňakem. Nádobu se směsí vložte do chladničky. Užívejte 1 polévkovou lžíci před jídlem.

Tyto směsi vám pomohou posílit imunitní systém. Udělejte si je doma a zapomeňte na nachlazení na celou zimu. Podělte se o tyto recepty se svou rodinou, ať se i oni starají o své zdraví .

👍 Tento návod je užitečný