Víme, jak přestat absorbovat negativní energii druhých lidí a být opět šťastný

0
(0)

Dalibor , 26. 12. 2019

Tato schopnost pak nemůže fungovat na 100 procent, což je na škodu. Pokud jste se někdy ocitli ve společnosti negativního člověka, pocítili jste jeho emoce jako na vás ovlivňují? Možná jste se stali po několik minutách unavený a ospalý. Potřebujete se naučit, jak se ochránit před lidmi, kteří posílají do ovzduší tuto toxickou energii.

Jak přestat absorbovat negativní energii?

Pokud se na vás někdo stěžuje, nebo vás před ostatními shazuje, přestaňte si to brát osobně a nefixujte se na nich, abyste jim zalíbily. Toto vás více položí do negativního myšlení a budete ještě více situaci zhoršovat. Uspokojte se konečně s sebou a začněte se mít rádi. Ukážete si, že se milujete a ostatní názory si budete držet daleko od sebe.

Pokud máte v okolí člověka, který si na vás často dovoluje se šílenými nároky, tak zpozorněte. Možná to zajede do extrémů. Člověk vás pozve jednou na večeři a pak se ho už nezbavíte, bude u vás trávit čas každý den. Pošpiní vám podlahu a nebude se obtěžovat očistit si boty. Být velkorysý je fantastická věc, pro lidi kteří to vědí dostatečně ocenit a nezradí vás. Je tam však tenká čára mezi velkorysostí a zneužíváním. Nic se nestane když řeknete člověku ne, tak často jak budete potřebovat.

Přestaňte krmit příšeru

Energičtí upíři. Tyto osobnosti parazitují na tom, aby vás zaujaly a vysáli z vás posladnú šťávu štěstí a energie. Citově investujete do práce nebo lidí. Budete se cítit fantasticky ale nakonec sami zjistíte, že jste vyčerpaný a mnoho problémů zůstane nevyřešených. Vaše povinnost není fixovat se na problémy ostatních lidí a hlavně když se ti lidé nevědí postavit a řešit své problémy sami.

Někdy potřebujete odpočinek od všech a od všeho. Takže si nato připravte víkend nebo odpoledne nebo alespoň hodinu na sebe a své činnosti. Vypadněte do přírody. Všimněte si, že jednoduchost přírodního prostředí, dostatek uvědomění si, že máme rostliny, zvířata a zem. Chodte pryč od moderního světa. Dýchejte zhluboka a mediujte. Zamierajte se na své tělo a dýchejte čerstvý kyslík. Budete se cítit svěžejší a méně náchylný na absorbování negativní energie. Vy sami víte jak se nejlépe cítíte. Jste 100 procentně zodpovědný zato, a ké myšlenky ve vašem vědomí udržujete. Jakmile se rozhodnete být zodpovědný za své pocity, můžete se osvobodit od vlivu ostatních.

Návrat k přírodě

Někdy vše, co opravdu potřebujete, je odpočinek od druhých lidí. Jejich chaotické energie může být obtížné odladit, proto si dopřejte víkend, odpoledne, či dokonce jen hodinu pro sebe a jděte na nějaké klidné místo.

Nechte ve své hlavě hlasy přírody nahradit halas a chaos moderního světa. Všimněte si jednoduchost přírody, neexistenci motivů a koexistenci všech věcí - rostlin, zvířat a země.

Dýchejte zhluboka a meditujte. Soustřeďte se na naplnění vašeho těla čerstvým kyslíkem a pozvednutí svého ducha.

Když se pak vrátíte k vaším denním rutinám, budete se cítit čerství a méně náchylní absorbovat negativitu druhých.

Pamatujte na to, kdo je zodpovědný za vás

Vy jste jediní zodpovědní za to, jak se cítíte. Vy jste 100% zodpovědní za to, co necháte ovlivňovat vaše myšlenky a emoce. Pokud jakákoli složka vašeho štěstí není v rovnováze, jste to jedině vy, kdo máte schopnost to napravit.

Vaše vnímání sama sebe je mocnější, než vnímání kohokoli jiného. To však jen dokud se nerozhodnete vzdát se ho a vyžadovat schválení od někoho druhého.

Když se jednou rozhodnete být zodpovědní za své pocity, vymaníte se z vlivu ostatních. Když jste si sebejistí v tom, kdo jste a jak se chcete cítit, pak je pro druhé mnohem těžší vás vyvést z rovnováhy.

Udělejte záměrné rozhodnutí a ujměte se kontroly nad pozitivitou ve svém životě. Zvolte si situace, které vám zvyšují energii a potkáváte pouze s lidmi, kteří jen přidávají k tomu, kým jste.

Mějte se dostatečně rádi a řekněte "ne" vždy, když si to situace vyžaduje. Opusťte prostředí, které neslouží vašim zájmům.

A pamatujte - vy jste zodpovědní za své životní zážitky. Udělejte si je pro sebe a udělejte si je fenomenální.

👍 Tento návod je užitečný