TEST OSOBNOSTI: Věděli jste, že z palce se toho o sobě můžete hodně dozvědět?

0
(0)

Dalibor , 24. 08. 2020

Lidská ruka v sobě skrývá mnohá tajemství a lidé se již po staletí snaží je různými postupy rozluštit.

K nejznámějším způsobům patří zejména chiromantie, tedy čtení z čar na dlani, které mohou odhalit

  • nejen vaši budoucnost, ale možná překvapivě také vaši současnost i minulost
  • vaši povahu
  • silné a slabé stránky
  • zdraví
  • předpokládaný věk, kterého se dožijete, a také
  • úspěchy v práci a ve vztazích.

O čtení z ruky snad slyšel již každý a možná jste dokonce již měli příležitost vyzkoušet je na vlastní kůži. Pokud jste měli štěstí na skutečně dobrého, zkušeného chiromanta, mohlo vás o jeho schopnostech přesvědčit právě to, zda a s jakou přesností byl schopen z vaší dlaně vyčíst něco, co ve vašem životě aktuálně probíhá nebo co se událo v minulosti. To totiž, na rozdíl od vlastního „věštění“ budoucnosti, můžete sami potvrdit nebo vyvrátit. A k takovému chiromantovi pak budete mít mnohem větší důvěru, když se pustí do čtení vaší budoucnosti.

Dlaň však není jediné místo lidské ruky, které o nás vypovídá. Možná jste nevěděli, že i struktura palce o člověku mnohé prozradí. Zkuste si tento jednoduchý test s námi a uvidíte, jestli vám příslušné písmeno popisem odpovídá.

Je to jednoduché. Palec narovnejte a všimněte si, že je vodorovnými rýhami rozdělen na dvě hlavní části. Nyní svůj palec porovnejte s níže uvedeným popisem.

A) Délky obou částí palce se v podstatě shodují

Pokud jde o vztahy, patříte mezi osoby, které mají rády vše naplánované a neuvítají překvapení ani přílišnou spontánnost. Vaším heslem je klid a jakákoliv odchylka od vašich zvyklostí ve vás vyvolává obavy.

Vnitřní stísněnost, která vás provází, byste měli postupně odstraňovat tím, že si začnete zvykat na menší a příjemné změny.

Zapojte partnera a zkuste se soustředit jen na přítomný okamžik. Pokud partner přijde s návrhem, který by za normálních okolností kolidoval s vašimi plány, překonejte svou přirozenost a jeho nápad společně zrealizujte.

Pokud totiž budete i nadále upřednostňovat své plány a představy a partner bude jen „doplněk“, může se snadno stát, že zůstanete sami. A s novým partnerem se dostanete do stejného bludného kruhu.

B) Spodní část palce je větší než horní část

Tato struktura palce je odrazem vnitřní nejistoty a touhy po bezpečí. Stačí vám jen málo k tomu, abyste se cítili ohroženi.

Člověk s takovým palcem potřebuje ve vztahu skutečnou oporu, partnera, kterému může věřit a s nímž se bude cítit jistě. To naopak posílí jeho vlastní sebevědomí.

C) Spodní část palce je menší než horní část

Pokud je spodní část vašeho palce menší než ta horní, patříte mezi vášnivé, věrné partnery, kteří vztahu dávají doslova vše. Někdy může dokonce láska takového člověka hraničit až s posedlostí.

Někteří lidé mají tendenci partnera ne snad přímo kontrolovat, ale mít neustále nablízku nebo na příjmu a pokud se toto spojení přeruší, reagují přehnaně.

Pokud si jste těchto svých vlastností vědomi, měli byste se snažit být opatrní, protože jinak byste mohli svého partnera od vztahu s vámi odradit. Lidé totiž potřebují cítit určitou svobodu a volnost.