Vážila 170 kg, ale pak každý den začala dělat tyto 3 věci: Zhubla až 70 kg a změnila se k nepoznání!

0
(0)

Dalibor , 21. 05. 2024

Amanda "Mandy" Woodová je jednou z žen, které vždy snili o štíhlé postavě ... au přání to i skončilo.

Ve věku 35 let vážila 170 kg

Tato míra obezity měla ničivý vliv na její sebevědomí i zdraví. Nakonec se ale rozhodla tvrdě bojovat! Nedržela ale žádné šílené diety, které slibovaly zázraky za 2 týdny. Nechtěla přece zhubnout 2 kila, aby se vešla do šatů na večírek, ale jednalo se o trvalou změnu.

Mandy se rozhodla dělat 3 lehké (na první pohled to tak může vypadat) věci, díky kterým se vyhnula jo-jo efektu! Než vám prozradíme, o co se jedná, máme pro vás důkaz, že fungují! Za 2 roky Američanka zhubla neuvěřitelných 70 kilogramů a neustále na sobě pracuje!

Pít vodu před jídlem

Zvykněte si vypít 1-2 sklenice vody 10 minut před jídlem. Voda pomáhá zbavit se všech přebytečných látek z těla, zajišťuje správnou funkci orgánů a podporuje látkovou výměnu.

Přidejte si k jídlu feferonky

Pokud máte rádi pikantnější jídla, nezapomeňte na bohatou dávku chilli koření. Právě chilli papričky pomáhají spalovat vaše tukové buňky.

Zaměňte přejídání za pomalé jedení

Pokud budete žvýkat pomalu a důkladně, přestanete se přejídat. To je tajemství dokonalé postavy i mnoha slavných žen. Zkuste to i vy po dobu jednoho týdne a výsledek vás potěší. Také je důležité vyhýbat se sladkostem včetně slazených nápojů, a dbát aby každé jídlo sestávalo z pomalých sacharidů, bílkovin a tuků, abyste zůstali po jídle co nejvíce sytý.