Vaši osobnost může odhalit způsob, jakým sedíte! Otestujte se

0
(0)

Dalibor , 16. 10. 2020

Specialisté z řad psychologů dokážou poznat mnoho z toho, jací jsme, jen za pomoci řeči našeho těla. To samé platí i o způsobu, jakým sedíme, ta o nás také mnohé vypovídá. Najděte si pozici, ve které sedáváte nejčastěji, a ověřte si, jestli uvedená charakteristika odpovídá vaší povaze. Uvidíte, že se ze způsobu, jakým sedáváte, dá vyčíst více, než jste vůbec tušili.

Noha přes nohu značí snílka, vytočené paty skvělého komunikátora

Pokud sedíte tak, že máte kolena u sebe, ale kotníky od sebe a paty vytočené směrem ven, pravděpodobně velmi snadno komunikujete s ostatními a řídíte se myšlenkou, že problémy se vyřeší samy. Někdy můžete působit dětinsky, ale rozhodně ne nudně. Jste důvěryhodní a své výsledky dokládáte konkrétními fakty.
Jestliže sedáváte s nohou přes nohu, patrně patříte mezi snílky. Jste kreativní, zábavní a vaše okolí se s vámi nikdy nenudí. Ale pozor, tento způsob sezení může způsobit:

  • nohy do X,
  • zkrácené šlachy,
  • bolesti zad a kloubů.

Široká kolena chtějí pohodlí, sražené nohy vyžadují dochvilnost

Pokud při sezení máte kolena od sebe, ale kotníky u sebe, dobře víte, co znamená pojem pohodlí. Tráví spoustu času hledáním efektivity a dokonalosti. Výběr perfektního parfému nebo krému na obličej je pro vás obtížný, máte pocit, že pro vás neexistuje dokonalý produkt, trávíte tedy mnoho času výběrem. Váš přístup je složitý, protože jste velmi vybíraví ohledně různých možností. Ostatní lidé vás definují jako chaotické, ale to není pravda, protože dobře víte, kde má každá vaše věc své stálé místo. Lidé, kteří sedí s koleny i kotníky u sebe, nesnášejí nedochvilné lidi. Jsou citliví, inteligentní a upřednostňují mír a klidná řešení před konflikty nebo hádkami. Dále jsou přímí, otevření a možná maličko drzí.
Co říkáte, našli jste se v některé z těchto čtyř charakteristik?