Vakcínami budou sklízet biometrické údaje: Velký bratr se spojuje s Big Pharmou

0
(0)

Dalibor , 19. 03. 2020

Vše se děje přesně tak, jak jsme předpovídali. Big Pharma vytváří oficiální partnerství s průmyslem technologií, aby spojily "očkování" s digitální biometrií.

Co to konkrétně znamená? To, že lidé budou brzy vybaveni mikročipy. Budou tak sledování a zcela pod kontrolou globálního identifikačního matrixu.

 

Program digitální identity


Aliance ID2020, jak se nazývá, je program digitální identity, jehož cílem je "využít očkování" jako prostředek k vložení maličkých mikročipů do lidských těl.

Už na tom spolupracují na tom Global Alliance for Vaccines and Imunizations, známé také jako GAVI s vládami Bangladéše a různých dalších partnerů "na úrovni vlád, akademického sektoru a humanitární pomoci".

Aliance ID2020 doufá zavést tento "znak šelmy" jako způsob sledování každé lidské bytosti žijící na Zemi.

Podobně jako se štítky na uších značkuje dobytek chce tato globalistická aliance "očkovat" všechny lidi digitálními sledovacími čipy, které vytvoří jednolitý monitorovací systém pro Nový světový řád, aby ten mohl snadno kontrolovat světové populace.

"Zavádíme prozíravý přístup k digitální identitě, který jednotlivcům poskytuje kontrolu nad jejich vlastními osobními informacemi, přičemž stále staví na stávajících systémech a programech," říká Anira Chowdry, poradce pro politiku v A2I, programu bangladéšské vlády "pro svobodný přístup k informacím".

"Bangladéšská vláda si uvědomuje, že projekt systémů digitální identity s sebou nese dalekosáhlé dopady na přístup jednotlivců ke službám a obživě a velmi chce být průkopníkem tohoto přístupu," dodává.

Další související zprávy o nastávající jedné světové vládě a její biometrické složce naleznete na PopulationControl.news.

Mikročipy ID2020 se "zaočkovávajú" i do těl bezdomovců v texaském Austinu


Přestože testovacím prostorem programu ID2020 jsou hlavně země třetího světa, skupina říká, že nyní spolupracuje s vládami v USA na zahájení mikročipovania lidí prostřednictvím očkování.

Například v texaském Austinu využívají nyní jako kolektivní pokusné morčata pro mikročipová vakcinační program ID2020 populaci bezdomovce.

Skupina o něm tvrdí, že pomůže "posílit" lidí bez domova, protože jim údajně poskytuje "kontrolu" nad jejich údaji o osobní identitě.


"Město Austin, ID2020 a několik dalších partnerů společně pracují s bezdomovci a poskytovateli služeb, aby je zapojily do vytváření platformy digitální identity zvané MyPass, která na základě záznamů vybaví bezdomovce údaji o jejich vlastní identitě," píše Chris Burt pro BiometricUpdate.com.

 

Svými vakcínami s mikročipy očkuje ID2020 i uprchlíků, a to prostřednictvím dvou úvodních pilotních programů známých jako iRespond a Everest.

 

Podle zpráv iRespond "zlepšil kontinuitu péče" u více než 3000 uprchlíků, kteří dostávali léky pro léčbu chronických onemocnění.

"Everest zase pomáhal v zajišťování přístupu k příspěvkům státu na důležité energie a k celé řadě dalších služeb, s bezpečnými a uživatelem sloužícími identitami, bez odkázanosti na smartphone," píše Burt.

 

Toto vše připravuje veřejnost na konečný příkaz k mikročipová očkování, které bude pro nakupování a prodej zboží u každého jednotlivce povinné.

 

Chowdhurry to otevřeně přiznal v prohlášení, že systémy digitální identity budou nezbytné, pokud mají mít "jednotlivci" přístup ke službám a obživě.

Bible měla nakonec pravdu ...


Řečeno jinak, Bible měla pravdu: Připravuje se globální identifikační systém, který se bude nakonec vyžadovat, aby mohli lidé ve společnosti fungovat a v konečném důsledku i přežít.

Bez těchto mikročipů ve svých tělech nebudou moci lidé pracovat, ba ani jíst, a toto vše se nám děje přímo před očima.

Mějte na paměti, že ID2020 je součástí takzvaného "REAL ID", který se bude brzy vyžadovat u těch, co chtějí cestovat.

REAL ID se bude také využívat jako zadní vrátka pro zavádění politiky povinného očkování u dospělých.