Žena uřízla kousek PET lahve a vložila jí do záchodové mísy. Tento trik nyní šíří na internetu.

0
(0)

Dalibor , 12. 11. 2020

Na světě je spousta věcí, se kterými každý den bojujeme, a které bychom mohli udělat mnohem jednodušší. Poučte se tím, co vynalezli ostatní a vyzkoušejte jednoduché tipy a triky. Třeba taková zdánlivě obyčejná PET lahev, kterou jste se chystali vyhodit, vám může dokonale pomoci při čištění toalety. Stačí jen vědět jak na to.

Ucpaný záchod

Nezáleží na tom, jak se vám povedlo ucpat toaletu. Nyní se musíte vypořádat s tím, jak ji co nejrychleji spravit. K tomu vám bude stačit jedna plastová lahev a gumové rukavice. Tímto jednoduchým trikem ušetříte nejen spoustu peněz za opraváře nebo instalatéra, ale také hromadu času.

Vezměte si plastovou láhev a pomocí nože odřízněte její spodek. Můžete použít také nůžky. Poté stačí nasadit gumové rukavice a vydat se s uříznutou lahví na toaletu. Ponořte torzo lahve do záchodu, víčkem vzhůru. Láhev vám pomůže vytvořit podtlak a nečistoty se uvolní. Pak už je spláchněte a můžete se opět těšit z funkční toalety.

Kuchyňský trik

Dalším užitečným tipem, který mnoho lidí nezná a přitom zabere jen velmi krátký čas, je použití vody při oddělování sklenic.

Pokud své sklenice dáváte do sebe, abyste ve skříňce ušetřili místo, může se stát, že vám najednou za žádnou cenu nepůjdou rozpojit. Vynechte násilí, jelikož byste své nádobí akorát poničili. Násilně vytahování sklenice způsobí její popraskání, poškrábání a mnoho dalších nepříjemností.

Nechcete přece kupovat každý týden nové sklenice? Někdy je prostě sázení do sebe jednodušší a vyhovuje vám v organizaci kuchyně lépe. Nemusíte se ho vzdávat, jen si přečtěte, jak sklenice oddělit, když se zaseknou jedna v druhé.

Poraďte si rychle a snadno

Jakmile se vám sklenice opět zaseknou, nalijte do horní sklenice studenou vodu a spodní ponořte do teplé vody. Uvidíte, že se spojení najednou uvolní a vy budete moci bez zbytečně vynaložené síly a poškození druhou sklenici vytáhnout.