Úžasný trik! Jen jedna složka vytáhne pokožku na očních víčkách! Mnoho lidí po celém světě říká, že tento trik funguje bezchybně!

0
(0)

Dalibor , 07. 03. 2020

Výsledek je prostě úžasný! Oslabená kůže na očních víčkách stěžuje aplikaci make-upu a také dělá starším a unaveným.
 

Pro většinu lidí je tato podmínka přirozeným důsledkem stárnutí, avšak v některých případech je způsobena poškozením nervů, nemocí nebo traumatem.

 

Lékaři říkají, že plastická chirurgie je jedinou možností. A navíc není mnoho, co se dá udělat s klopeným víčky. Ale neztrácejte naději!

 

Mnoho lidí na celém světě doporučuje tento jednoduchý a levný domácí lék. Všichni říkají, že tento trik opravdu funguje a obsahuje pouze jednu složku.

Všichni milujeme vejce. Jsou naplněny zdravými živinami, vitamíny, bílkovinami atd. Jsou dobré pro naše zdraví. Ale věděli jste, že vejce jsou také velmi dobré pro kosmetické postupy?

 

Vejce se používají po staletí v mnoha domácích kosmetických postupech.

 

Lidé, jejich přidávají do nejrůznějších masek a kosmetických procedur, které jsou navrženy tak, aby hydratovaly pokožku a vlasy, předcházely akné, snížili skvrny a jizvy, a nyní vytáhnout kůži kolem očí.

 

Tento postup je velmi účinný při léčení převislých očních víček. Postupujte podle jednoduchých pokynů.

Zde je to, co musíte udělat:


Nejprve musíte očistit tvář celého make-upu a vysušit ji. Pak musíte rozbít jedno vajíčko a oddělit žloutek od proteinu.

Nyní pomocí bavlněného tamponu naneste vaječné bílky na víčka. Naneste opatrně, ale dávejte pozor, abyste se nedostali do očí.


Držte oči zavřené a počkejte, dokud bílky nebudou úplně suché. A na konci tohoto postupu musíte umýt obličej a vysušit ji.

První výsledky zaznamenáte již za 1 týden. Budete překvapeni. Tento postup můžete dělat jednou týdně nebo každý den, protože je absolutně bezpečný a přirozený!

Video vám přiblíží postup.

Přečetli jste si článek až do konce? Zaujal Vás? Potom můžete práci redaktora odměnit tím, že dáte článku na Facebooku lajka nebo jej budete sdílet děkujeme.

Upozornění: Tento článek má pouze informační charakter a jedná se o překlad ze zahraničních webů. Nenahrazuje lékařskou léčbu, vyšetření lékařem ani konzultaci jiným odborným zdravotnickým pracovníkem. Příspěvky mohou obsahovat informace, které se neshodují s názory redakce.
Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku.
Přestože jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psané s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s lékařem.

👍 Tento návod je užitečný