Úžasný česnekový recept, který odstraní vrásky již za 7 dní.

0
(0)

Dalibor , 09. 01. 2020

Ačkoli je stárnutí nevyhnutelný přirozený proces, nikdo nechce zestárnout příliš brzy. S věkem člověku ubývají síly a pokožka ztrácí svoji elasticitu.

Výsledkem pak bývá tvorba vrásek, které jsou noční můrou snad každé ženy. Z toho důvodu se je snaží nejen ukrýt pod vrstvou make-upu, ale ideálně zbavit.

Aby to ženy dosáhly, neváhají utrácet velké sumy peněz na různé zkrášlující procedury či kosmetické produkty proti stárnutí. Ne všechny z nich však přinesou požadované výsledky.

Jediný způsob, jak zjistit, zda ten který produkt skutečně funguje, je vyzkoušet ho. Problémem však bývá obsah chemikálií, které pokožce často více poškodí než pomohou.

Namísto zbytečného utrácení peněz vám dnes prozradíme jeden úžasný recept založený na česneku, který vám pomůže zbavit se vrásek nejen spolehlivě, ale také velmi levně.

Proč česnek proti vráskám?

Česnek se pro tento účel hodí velmi dobře, protože má silné antibiotické účinky a pomáhá zneškodňovat škodlivé mikroby nacházející se pod pokožkou.

Kromě toho je česnek silně antioxidační a chrání pokožku před poškozením, které způsobují volné radikály. Dokáže také zvrátit známky stárnutí.

Jeho antioxidační vlastnosti chrání pokožku před předčasným stárnutím tím, že podporují růst nových buněk. Navíc, pokud se správně použije, je zcela bezpečný a nemá žádné vedlejší účinky.

Kromě česneku obsahuje tento recept i med, který má na pokožku regenerační účinky a olivový olej, který jí zase dodá potřebné živiny a hydratuje ji.

Ingredience

Na jeho přípravu budete potřebovat následující suroviny:

  • 1 až 2 stroužky česneku
  • 2 až 3 čajové lžičky olivového oleje
  • 2 polévkové lžíce medu

Postup výroby masky

1. Nejprve očistěte česnek.

2. Stroužky česneku pak pohmoždil na zcela jemnou kašičku. Můžete použít pretláčadlo nebo pomocí nože stroužky po vrstvách seškrabujte a na dřevěné podložce pučte.

3. Takto mačkaný česnek přemístěte do misky, přidejte k němu olivový olej s medem a celé to dobře rozmixujte, dokud nezískáte homogenní směs.

4. Vyrobenou směs přemístěte do skleněné uzavíratelné nádoby a nechte v chladničce odstát přes noc.

Aplikace masky

Na druhý den vyjměte nádobu z ledničky, otevřete ji a ještě jednou dobře promíchejte.

Pak si dobře umyjte obličej a nechte ji uschnout bez použití ručníku.

👍 Tento návod je užitečný