Od malička jsem trpěla problémy se štítnou žlázou, ale až teď jsem objevila něco, co mi opravdu pomáhá.

0
(0)

Dalibor , 01. 10. 2020

Každý odborník vám potvrdí, že není dobré problémy se štítnou žlázou ignorovat. Jde totiž o velmi důležitý orgán v našem těle, které ovlivňuje téměř veškeré dění. Přečtěte si dnešní článek a zjistěte vše, co jste potřebovali vědět o problémech se štítnou žlázou a o tom, jak se jich zbavit. Budete překvapeni, jak je to překvapivě lehké. Připravili jsme pro vás tento přírodní recept, který může pomoci každému. Podělte se o něj se svými přáteli!

Proč je štítná žláza důležitá

Štítná žláza produkuje hormony, které přímo působí na funkci metabolismu. Ovlivňují to, jak dobře tělo vstřebává nebo ukládá tuky, bílkoviny a cukry. Dále má vliv na spotřebu kyslíku a to, jak se naše tělo vyrovnává s teplotami v okolí. Je důležitá také pro těhotné ženy, jelikož ovlivňuje to, jak se plod bude vyvíjet. Jak poznáte, že je s vaší štítnou žlázou něco v nepořádku?

  • přibývání na váze
  • zimomřivost, ospalost
  • poruchy menstruačního cyklu
  • potraty a problémy s otěhotněním

Jak vidíte, jde o závažnou diagnózu. Je tedy třeba se hlídat a hned při prvních příznacích vyhledat lékaře. Ten vám předepíše medikaci a léčebné postupy, které je třeba dodržovat. Kromě toho ale můžete léčbu podpořit i tímto přírodním lékem. Nicméně vám radíme, abyste se předtím raději poradili s lékařem, zda vám doporučí i tuto přírodní léčbu.

Přírodní lék na štítnou žlázu

Budete potřebovat zhruba čtyřicet vlašských ořechů a kilo medu. Kupujte med od včelaře, jen tak máte jistotu, že do něj není přidaná nějaká chemikálie. Čím světlejší med, tím méně umělého cukru je v něm přidaného.

Ořechy vyloupejte, očištěně a smíchejte s medem. Pečlivě zajistěte a víčko sklenice raději ještě přikryjte látkou a zagumičkujte. Postavte na sluneční světlo po dobu 40 dní. Poté můžete konzumovat. Třikrát denně si dejte jednu lžičku, a to vždy před jídlem.