Už mě otravovalo manželovo chrápání, pak mi ale kamarádka poradila tuto šťávu a konečně se v klidu vyspím.

0
(0)

Dalibor , 30. 08. 2020

V nedávném článku jsme si říkali, jak modré světlo ze smartphonů narušuje náš spánek a jak je spánek pro naše tělo důležitý. Proto by měl mít každý z nás denně naspat minimálně 6 hodin, aby bylo tělo schopno normálně fungovat. Spánek je jedna z nejdůležitějších aktivit lidského těla, protože přes noc organismus přestavuje a fixuje všechny tělesné orgány a tkáně.

Ale když už váš spánek nenarušuje elektronika, nadbytek práce, stres a další nepříjemné faktory, může se objevit něco jiného, co náš spánek může dost pokazit, a to je chrápání naší drahé polovičky.

Správný noční spánek zlepšuje funkci celého těla a pomůže nám se lépe koncentrovat a soustředit na práci, a proto je důležité mít denně alespoň 6-7 hodin spánku. Nicméně mnoho lidí spánku dost ubírá, aby udělali více práce a jakmile se to stane každodenní rutinou, můžete si zadělat na dost vážně zdravotní problémy.
Je sice hezké, že 7 hodinový spánek nám pomůže lépe fungovat, ale nebudeme si nic nalhávat. Pokud někdo chrápe, nedovolí to spoustu lidem usnout.
Jeden z hlavních faktorů, proč lidé chrápou, je fakt, že trpí nadbytkem hlenu. Takže pokud snížíte množství hlenu, který se vytváří v krku, uvolníte tak dýchací cesty, chrápání by se tak mělo alespoň o něco omezit.

Jak ale zastavit chrápání úplně?

Jednoduše umyjte přísady, promíchejte vše v mixéru a je hotovo. Pijte šťávu několik hodin před spaním, abyste vyčistili nozdry a uvolnili tak tlak v nosu, což by vám mělo pomoci zastavit chrápání.

Odborníci pro zastavení chrápání ještě doporučují jíst lehkou večeři a vyhýbat se alkoholu před spánkem. Musíte také udržet vaši váhu v případě, že trpíte nadváhou nebo obezitou.
Nikdy nepijte heřmánkový čaj před spaním, protože zvyšuje vibrace ve vašem těle.

Ingredience:
¼ citrónu
2 jablka
2 mrkve
malý kousek zázvoru